Kesl cup

Pro Lvíčky a skupinu A2, nominační turnaj pro ŽÁKY

Doprava autobusem (cena 280 Kč na osobu)

Potvrzení přihlášení včetně platby startovného na recepci klubu do STŘEDY 3. května do 20:00

10. KESL CUP 2018
Postupová soutěž mládeže na MČR ČSKe 2018 pro kategorie žactva
Datum a místo konání: neděle 13. 5. 2018 | Sportovní hala SK Lužiny, Bellušova 1877, Praha 5
Ředitel soutěže: Miloš Linke, 1. Dan - mobil: +420 724 717 074, e-mail: linke.milos@cabk.cz
STK turnaje, Jan Bartoš 4. Dan, e-mail: stk@pske.cz

Časový harmonogram:
08:00 - 08:30 Kontrola přihlášených závodníků - prezentace všech soutěžních disciplín
(nepřihlášení závodníci nebudou moci startovat !!)
09:00 Zahájení turnaje, cca 12:30 zahájení soutěže kumite
Startovné: 200,- Kč za každou kategorii
Registrace: Zaslání vyplněné oficiální přihlášky na adresu STK stk@pske.cz.  Na turnaji bude při registraci pouze možné vyškrtnout neúčastnící se závodníky a zaplatit startovné!
Přihláška bude dispozici ke stažení na stránkách PSKe www.pske.cz .
Místo konání: Sportovní hala SK Lužiny, Bellušova 1877, Praha 5, sídliště Lužiny
Sportovní hala je umístěná na sídlišti Lužiny v ulici Bellušova 1877, poblíž křižovatky ulic Jeremiášovy a Mukařovského

zpět

O FIGHT CLUBU

„Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval . . „

Milujeme sport a pohyb obecně

Jsme tu pro každého, kdo si jde za svým snem.

Pro někoho je to kondice a zdraví, pro jiného síla a sebevědomí, další chce reprezentovat naší republiku na závodech.

Všechny nás spojuje vášeň a radost z pohybu.

"And First rule of Fight Club is . . . "

VÍCE O KLUBU ...
Venkovní Metafit

Venkovní Metafit

Pravidelné páteční venkovní lekce Metafitu!

13. 07. 2018
FitnessMania 2018

FitnessMania 2018

24.8. - 26.8. 2018 proběhne 3. ročník oblíbené sportovní akce v Hluboké nad Vltavou

10. 07. 2018
Letní rozvrh

Letní rozvrh

Sleduj změny platné od 2.7.2018 do 2.9.2018

27. 06. 2018
Nová lekce TRX!

Nová lekce TRX!

Přijďte vyzkoušet novou lekci TRX každé podnělí v 7:00!

26. 06. 2018
KARATE - Konec tréninků

KARATE - Konec tréninků

KARATE - Konec tréninků a rozdělení do skupin od září 2018 . 

18. 06. 2018
Letní tábor karate Orlík 2018

Letní tábor karate Orlík 2018

Poslední čtyři místa na letní tábor karate  . . 

05. 06. 2018
Zápis ze schůzky karate A1, A2

Zápis ze schůzky karate A1, A2

Zápis z poslední schůzky závodních oddílů karate ze dne 22. května 2018

23. 05. 2018
2. kolo Ligy talentů

2. kolo Ligy talentů

Neděle 20. května 2018 v Písku, pro bílé, bíložluté, žluté a zelené pásy od 7 do 14 let

14. 05. 2018

KALENDÁŘ

25.07.2018 - 29.07.2018
Kamikaze sommercamp 2018

Neuhofen, Rakousko

30.07.2018 - 03.08.2018
Sportovní příměstský tábor pro děti 7-14 let

FC Metropol, České Budějovice

03.08.2018 - 05.08.2018
VODA

Vltava

06.08.2018 - 10.08.2018
Sportovní příměstský tábor pro děti 4-7 let

FC Metropol, České Budějovice

KRÁTKÉ ZPRÁVY

18. 6. 2018
V pondělí 18. června je oficiální ukončení tréninků karate ve všech skupinách. Celé pondělní odpoledne budou na terase klubu v DK Metropol k dispozici trenéři pro zodpovězení případných dotazů. Připraveno je občerstvení jak pro děti tak pro dospělé. Pondělí 18.6. 2018 15:30 - 19:00
17. 6. 2018
Tréninky pro účastníky Junior open v Salzburku a Umagu: Út, Čt 17:30 - 19:00
13. 6. 2018

Austria Karate tag

Odjezd v sobotu v 9:00 od Fightu

Petr Kubička H1 (řidič) Sobota - Neděle Jaromír Lácha Naďa Kočandrová Martin Bednář Bianka Machová Jáchym Tinavský Dominik Kočandrle Lucie Čondlová

Jiří Krych Volvo (řidič) Sobota (v sobotu večer - výměna s Naďou) Nela Rosvaldová Magdalena Frydrychová Michaela Medová Markéta Klewarová

Petr Beníšek Peugeot  (řidič) sobota Ema Tinavská Amálie Haková David Klewar Jakub Florek

Martin Duchoň (Řidič - Martin Duchoň st.) Martin Lácha Martin Enev (vlastní doprava)

11. 6. 2018
Toto úterý nejsou žádné tréninky karate z důvodu konání zkoušek .
11. 6. 2018
SOUTH CUP Všichni jdou kata i kumite Bílé pásy do 9 let Fight A - Oprea, Malý, Olžbut Bílé pásy +10 let Fight B - Malá, Slípková, Engelová Fight C - Koloušek, Jára, Němec ----------------- Normální kategorie 7-9 let Fight žáci - Šimota, Šimůnek, Lácha Fight Žákyně - Bukovská, Franková, Vítková 10-11 let Fight ml. žákyně - Klewarová, Haková, Príglová Fight ml. žáci - Bína, Dvořák, Duchoň (vítek) 12-13 let Fight st. žákyně A - Rosvaldová, Frydrychová, Kadlecová Fight st, žákyně B - Tinavská, Bučková, Medová Fight st. žáci - Florek, Čarek, Lácha