INSTRUKTOŘI

Jiří Krych

trenér mládeže - karate

trenér mládeže - karate

Jiří Krych
KONTAKTUJTE INSTRUKTORA
krychac@seznam.cz
+420 725 848 946

Fotogalerie

instruktori-jiri-krych2.jpg

NÁSLEDUJÍCÍ LEKCE

od Sál /

DALŠÍ INSTRUKTOŘI

Iveta Bartlová

Iveta Bartlová

Jumping

PhDr. Petr Beníšek

PhDr. Petr Beníšek

Hlavní trenér

Aneta Broncová

Aneta Broncová

Pohybová příprava

Ing. Martina Dohnalová

Martina Dohnalová

Cardio Boxing

O FIGHT CLUBU

„Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval . . „

Milujeme sport a pohyb obecně

Jsme tu pro každého, kdo si jde za svým snem.

Pro někoho je to kondice a zdraví, pro jiného síla a sebevědomí, další chce reprezentovat naší republiku na závodech.

Všechny nás spojuje vášeň a radost z pohybu.

"And First rule of Fight Club is . . . "

VÍCE O KLUBU ...
Online lekce pro všechny!

Online lekce pro všechny!

Zavřeli nás, ale nezastavili. Cvič s námi online v týdnu od 26. do 1.11. 2020

12. 10. 2020
Online tréninky PŘÍPRAVKY a NÁBORU KARATE - aktualizováno

Online tréninky PŘÍPRAVKY a NÁBORU KARATE - aktualizováno

Aktualizace k tréninkům karate a sportovní přípravky od 26.října

10. 10. 2020
Nová opatření vlády

Nová opatření vlády

Od pátku 9. října do úterý 3. listopadu jsou prostory klubu uzavřeny. Více v článku . .

09. 10. 2020
Informace k nouzovému stavu pro fitness lekce

Informace k nouzovému stavu pro fitness lekce

Prosíme, přečtěte si důkladně všechny pokyny a omezení pro FITNESS LEKCE (jumping, bosu, TRX, pump, joga, fitbox . . .), které nabývají účinek dne 5. října 2020.

01. 10. 2020
Nábor karate

Nábor karate

Přidej se k nám už dnes a staň se součástí jednoho z nejúspěšnějších klubů karate v ČR, místo si rezervuj zde.

26. 08. 2020

KALENDÁŘ

31.10.2020
Krajský přebor JčSKe

Soběslav

07.11.2020 - 08.11.2020
MČR JKA

Praha

KRÁTKÉ ZPRÁVY

5. 9. 2020
V úterý od 18:30 se bude konat schůzka závodních oddílů A,B
9. 3. 2020
Schůzka závodních oddílů A,B,C v pondělí 16. března od 18:15
15. 1. 2020
Schůzka závodních oddílů karate Pondělí 27.1. 2020 Skupina C od 16:30 Skupina A,B od 18:00
14. 6. 2019
Rexton (7): Odjezd v 5:45 Řidič Beníšek, Medová, Klewarová, Bukovská, Bína, Florek Hyundai (8): Odjezd v 9:00 Řidič Krych, Duchoň, Klewar,Čarek, Franková, Frydrychová, Haková, Rosvaldová Ford 150 (5): Řidič Kubička, Odjezd v 10:00 Osouchová, Vondrů, Šáchová, Kočandrle, Řidič p. Vachta: Odjezd v ČB v 5:45 Vachtová, Martínková, Enev, Mikeš, Príglová
28. 3. 2019
Schůzka závodních oddílů toto úterý 2. dubna od 18:00.