KALENDÁŘ

Schůzka závodních odílů A,B

04.11.2019

DK Metropol

Pondělí 4.11: 2019

  Schůzka závodních oddílů B,A

  1. Kalendář závodů a akcí - přihlašování: kolovadlo
  • 07.11.2019 Den otevřených dveří – sportovní gymnázium České Budějovice
  • 09.11.2019        3. kolo Národního poháru žáků Karlovy Vary, soupiska a platba do 5.11.  

                                     + soustředění reprezentace a talentované mládeže (8.-9.-10.11.) 

  • 10.11.2019 Little stars (dopoledne) – Sport. hala, ČB, pro všechny bílé a bíložluté pásy - přihlášení do 5. 11.
  • 10.11.2019 South Cup (odpoledne) - Sportovní hala, ČB, žluté pásy a výše - přihlášení do 5.11.
  • U10       (Malý, Šimůnek, Radilyuk), (Oprea, Koupal, Olžbut), (Doubek, Klíma, Boubal, Pešek)

                      (Kolková + Matulová N,S), (Kunrátová, Vodrážkovi E,N), (Pražanová, Bícová, Krepsová )

  • U12       (Bína, Šimota, Musil), (Bernard, Márovec, Koloušek, Lácha)

                      (Netrvalová, Engelová, Malá), (Príglová, Bukovská, Slípková)

  • U14       (Lácha, Čarek, Duchoň), (Haková, Frydrychová, Rosvaldová)

 

  • 16.11.2019 Kvalifikace na MČR pro kraje Dubňany – dle výsledků NP KV do 13. listopadu
  • 23.11.2019  -  24.11.2019   Sparing camp České Budějovice -  přihlášení do 5. listopadu
  •  28.11.2019  -  30.11.2019   Memoriál Rudolfa Farmadína Nitra – přihlášení do 5. listopadu

              Přátelský mezinárodní sparing a turnaj Nitře (50km od Bratislavy), Účast: Slovensko, ČR, Polsko, 

  Ukrajina,Maďarsko, U12, U14, U16, U18, +18

  • Čtvrtek - odjezd 12:00, odpoledne trénink a sparing
  • Pátek - trénink a sparring
  • Sobota - závody
  • Neděle - návrat do ČB kolem 12:00

               Startovné 500 Kč, tréninky a sparingy 250 Kč, Doprava a ubytování se snídaní 2 000 Kč

  • 07.12.2019  -  08.12.2019   Mistrovství České republiky v karate - Praha
  • 11.12.2019   Zkoušky karate České Budějovice přihlašování do 5. prosince
  • 13.12.2019  -  15.12.2019  K1 Youth League (Caorle-Venice, Itálie) Venice do 5. listopadu
  • 21.12.2019  -  22.12.2019  Vánoční noc malého bojovníka DK Metropol – přihlášení do 18.12. 2019
  • 27.12. 2019 Vánoční besídka rodičů – Vinotéka Farka, ul. Dr. Stejskala od 19:00

 

  1. Reprezentace: Soustředění Orlík 1-18.7. 2020
  2. Oddílové letní soustředění:  Orlík 2020 v termínu 18.7.- 24.7. 2020 (6-14 let)
  3. Soustředění Gogita Arkania /5.-7. 10. /Út, St, Čt/ 350 Kč
  • Úterý 5.11. 17:15 - 19:15 (B skupina končí v 18:15)
  • Středa 6.11. 7:30 - 8:30 (A,B) 17:15 - 18:15 (C,B) 18:15 - 19:15 (A)
  • Čtvrtek 7.11. 7:30 - 8:30 (A,B) 17:15 - 19:15 (B skupina končí v 18:15)
  1. Zimní soustředění Špičák (od 10 let) 4.-7.3. 2020 - rezervace nejpozději do konce listopadu
  2. Umag – Poreč (pravidla)

Doprava Karlovy Vary  - odjezd v 14:00 od Metropolu

Ford – Petr Kubička, Arkania Gogita, Kadlecová A, Kadlec P., Kadlecová S (vyzvednou doma)

H1- Jiří Krych, Kočandrle D., Tinavský J., Tinavská E, Lácha R., Lácha J., Rosvaldová, Frydrychová

Rexton – Petr Beníšek, Karla Peldová, Bednář M, Klewar, Snopek, Engelová (Odjezd v 15:00 Fight, 15:10 Borek)

O FIGHT CLUBU

„Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval . . „

Milujeme sport a pohyb obecně

Jsme tu pro každého, kdo si jde za svým snem.

Pro někoho je to kondice a zdraví, pro jiného síla a sebevědomí, další chce reprezentovat naší republiku na závodech.

Všechny nás spojuje vášeň a radost z pohybu.

"And First rule of Fight Club is . . . "

VÍCE O KLUBU ...
Zahajujeme pravidelné tréninky všech skupin přípravky a karate

Zahajujeme pravidelné tréninky všech skupin přípravky a karate

Tréninky karate od 19. dubna -  pod stanem na terase klubu

16. 04. 2021
TRÉNINKY MMA

TRÉNINKY MMA

Od příštího týdne začínáme zase trénovat MMA pro veřejnost

16. 04. 2021
Online lekce pro všechny!

Online lekce pro všechny!

Už zase nás zavřeli, ale opět se nenecháme zastavit. Cvič s námi online v týdnu od 19. do 25.4.2021

15. 03. 2021
Týdenní výzva Cvič s Dančou každý den!

Týdenní výzva Cvič s Dančou každý den!

Připrav se na pořádnou jízdu! V týdnu od 8. do 14. března Tě čeká týden s Dančou, a to chceš!

06. 03. 2021
LETNÍ TÁBOR - ORLÍK 2021

LETNÍ TÁBOR - ORLÍK 2021

I tento rok se můžete těšit na legendární Fight camp na Orlíku

17. 02. 2021
Sportovní příměstské tábory

Sportovní příměstské tábory

Chcete děti dostat od počítače a naučit je něco nového? Přihlaste je na letní příměstský tábor do Fight Clubu

15. 02. 2021

KALENDÁŘ

22.05.2021 - 23.05.2021
Karate kid cup

České Budějovice

01.06.2021 - 08.06.2021
K1 Youth League - Kypr

Limassol

12.06.2021 - 13.06.2021
NP

Praha

19.06.2021 - 20.06.2021
GP Slovakia

Bratislava

KRÁTKÉ ZPRÁVY

5. 9. 2020
V úterý od 18:30 se bude konat schůzka závodních oddílů A,B
9. 3. 2020
Schůzka závodních oddílů A,B,C v pondělí 16. března od 18:15
15. 1. 2020
Schůzka závodních oddílů karate Pondělí 27.1. 2020 Skupina C od 16:30 Skupina A,B od 18:00
14. 6. 2019
Rexton (7): Odjezd v 5:45 Řidič Beníšek, Medová, Klewarová, Bukovská, Bína, Florek Hyundai (8): Odjezd v 9:00 Řidič Krych, Duchoň, Klewar,Čarek, Franková, Frydrychová, Haková, Rosvaldová Ford 150 (5): Řidič Kubička, Odjezd v 10:00 Osouchová, Vondrů, Šáchová, Kočandrle, Řidič p. Vachta: Odjezd v ČB v 5:45 Vachtová, Martínková, Enev, Mikeš, Príglová
28. 3. 2019
Schůzka závodních oddílů toto úterý 2. dubna od 18:00.