KALENDÁŘ

ŠKOLENÍ TRENÉRŮ II. a III. třídy 2018

21.04.2018

České Budějovice

Datum konání: 21.- 22. dubna 2018
Místo konání: Kulturní dům Metropol, Senovážné náměstí 248/2, České Budějovice
FIGHT CLUB ČESKÉ BUDĚJOVICE
Program školení trenérů :
Sobota 21.4. : 9.00 - 10.30 - zahájení, prezentace, praktická část
10.30 - 12.00 - praktická část školení kata PaedDr. Michal Hruby, Ph.D.
12.00 - 13.00 - přestávka na oběd
13.00 - 15.00 - teoretická část školení PaedDr. Michal Hruby, Ph.D.
15.00 - 17.30 - praktická část školení PhDr. Radim Pavelka Ph.D.
17.30 - 18.00 - přestávka
18.00 - 20.00 - zkoušky na STV 3.kyu – Dan
Neděle 22.4.: 10.00 - 12.00 - praktická část školení PhDr. Radim Pavelka Ph.D.,
PaedDr. Michal Hruby, Ph.D.
12.00 - 13.00 - seminář kumite Bc. Jiří Faktor
Podmínky účasti: starší 18ti let (může být mladší, pokud do půl roku dovrší 18ti let), držitel
min. 5. kyu karate.
Věci s sebou: karate gi, obi, poznámkový blok, psací potřeby, přezůvky, platný průkaz
karate (lékařská prohlídka ne starší než 12 měsíců, potvrzené
min.5.kyu, foto), v rámci možností skripta trenér karate pro II. a III. třídu
Ubytování: Hotel a ubytovna U nádraží, Dvořáková 14, České Budějovice, tel.:734200826
e-mail: recepce@ubytovnacb.cz

Cena: školení trenérů II. třídy 4 kredity 500,- Kč
školení nových trenérů III. tř. 600,- Kč
školení trenérů III. třídy 300,- Kč
Seminář: účastníci školení trenérů mají seminář v ceně školení, pro ostatní účastníky je
poplatek 200,- Kč
Přihlášku: zaslat na e-mail: martinhermann@seznam.cz, nejpozději do 16. dubna 2018 !
Další případné informace tel.: 606 390 997

O FIGHT CLUBU

„Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval . . „

Milujeme sport a pohyb obecně

Jsme tu pro každého, kdo si jde za svým snem.

Pro někoho je to kondice a zdraví, pro jiného síla a sebevědomí, další chce reprezentovat naší republiku na závodech.

Všechny nás spojuje vášeň a radost z pohybu.

"And First rule of Fight Club is . . . "

VÍCE O KLUBU ...
NÁBOR KARATE

NÁBOR KARATE

ZÁPIS KARATE JIŽ OD STŘEDY 5. ZÁŘÍ (děti a mládež 6-12 let) a 6. září (přípravka karate 3-6 let)

18. 08. 2018
FitnessMania 2018

FitnessMania 2018

24.8. - 26.8. 2018 proběhne 3. ročník oblíbené sportovní akce v Hluboké nad Vltavou

17. 08. 2018
KAMIKAZE SOMMER CAMP - NEUHOFEN

KAMIKAZE SOMMER CAMP - NEUHOFEN

Informace k odjezdu na mezinárodní soustředění karate

22. 07. 2018
Venkovní Metafit

Venkovní Metafit

Pravidelné páteční venkovní lekce Metafitu!

13. 07. 2018
Letní rozvrh

Letní rozvrh

Sleduj změny platné od 2.7.2018 do 2.9.2018

27. 06. 2018
Nová lekce TRX!

Nová lekce TRX!

Přijďte vyzkoušet novou lekci TRX každé podnělí v 7:00!

26. 06. 2018
KARATE - Konec tréninků

KARATE - Konec tréninků

KARATE - Konec tréninků a rozdělení do skupin od září 2018 . 

18. 06. 2018
Letní tábor karate Orlík 2018

Letní tábor karate Orlík 2018

Poslední čtyři místa na letní tábor karate  . . 

05. 06. 2018

KALENDÁŘ

19.08.2018 - 26.08.2018
Jizerka

Jizerské hory

22.08.2018
Karate seminář - Itálie

Lignano

24.08.2018 - 26.08.2018
Fitnessmania 2018

Hluboká nad Vltavou

31.08.2018 - 01.09.2018
Město lidem / lidé městu

České Budějovice

KRÁTKÉ ZPRÁVY

18. 6. 2018
V pondělí 18. června je oficiální ukončení tréninků karate ve všech skupinách. Celé pondělní odpoledne budou na terase klubu v DK Metropol k dispozici trenéři pro zodpovězení případných dotazů. Připraveno je občerstvení jak pro děti tak pro dospělé. Pondělí 18.6. 2018 15:30 - 19:00
17. 6. 2018
Tréninky pro účastníky Junior open v Salzburku a Umagu: Út, Čt 17:30 - 19:00
13. 6. 2018

Austria Karate tag

Odjezd v sobotu v 9:00 od Fightu

Petr Kubička H1 (řidič) Sobota - Neděle Jaromír Lácha Naďa Kočandrová Martin Bednář Bianka Machová Jáchym Tinavský Dominik Kočandrle Lucie Čondlová

Jiří Krych Volvo (řidič) Sobota (v sobotu večer - výměna s Naďou) Nela Rosvaldová Magdalena Frydrychová Michaela Medová Markéta Klewarová

Petr Beníšek Peugeot  (řidič) sobota Ema Tinavská Amálie Haková David Klewar Jakub Florek

Martin Duchoň (Řidič - Martin Duchoň st.) Martin Lácha Martin Enev (vlastní doprava)

11. 6. 2018
Toto úterý nejsou žádné tréninky karate z důvodu konání zkoušek .
11. 6. 2018
SOUTH CUP Všichni jdou kata i kumite Bílé pásy do 9 let Fight A - Oprea, Malý, Olžbut Bílé pásy +10 let Fight B - Malá, Slípková, Engelová Fight C - Koloušek, Jára, Němec ----------------- Normální kategorie 7-9 let Fight žáci - Šimota, Šimůnek, Lácha Fight Žákyně - Bukovská, Franková, Vítková 10-11 let Fight ml. žákyně - Klewarová, Haková, Príglová Fight ml. žáci - Bína, Dvořák, Duchoň (vítek) 12-13 let Fight st. žákyně A - Rosvaldová, Frydrychová, Kadlecová Fight st, žákyně B - Tinavská, Bučková, Medová Fight st. žáci - Florek, Čarek, Lácha