NOVINKY

KARATE - zahájení tréninků

6. 9. 2018

KARATE - zahájení tréninků
  • Závodní oddíl A1 (velké áčko) startuje již v úterý 4. září (18:15)
  • Nábor pro děti 6 - 12 let od středy 5. září (16:30)
  • Přípravka pro děti 3-5 (6) let od čtvrtka 6. září (16:30)
  • Závodní oddíl A2 (malé áčko) od pondělí 10. září (17:30)
  • Tygříci od pondělí 17. září (15:30)
  • Lvíčci od úterý 18. září (15:30)

Pokud se ve skupině nenajdete nebo vám zařazení z jakýchkoliv důvodů nevyhovuje prosím kontaktujte přímo trenéry nebo volejte 608 860 845 (Petr Beníšek) 

Členové závodních oddílů byli informováni o trénincích a rozdělení do skupin na poslední rodičovské schůzce, proto nejsou v seznamu uvedeni.  

 

Lvíčci A, úterý, čtvrtek od 15:30 - Sál 1

  • Doubek Jáchym
  • Ondřej Strnad
  • Denisa Bouchalíková
  • Nicol Bouchalíková
  • Eliáš Boubal
  • Tadeáš Kuba
  • Matěj Kváč
  • František Martinovský
  • Novák Jiří
  • Novák Petr
  • Tomáš Pešek
  • Daniel Raschofer
  • Řezníček David
  • Antonín Vítovec
  • Zázvorka Václav
  • Jánek Petr
  • Adam Javůrek
  • Kadlec Jiří
  • Martin Koupal
  • Dominik Krejza
  • Adam Saska
  • Veronika Vanišová

Lvíčci B úterý, čtvrtek od 15:30 Sál 2

  • Adamec Marek
  • Pražanová Barbora
  • Jakub Koloušek
  • Tomáš Olžbut
  • Opreah David
  • Elen Platilová
  • Valentína Platilová
  • Velecká Miluše
  • Jan Hájek
  • Roman Hájek
  • Eiblová Irena
  • Dang David
  • Dang Thang Phong
  • Zora Doubková
  • Natálie Rychlá
  • Ondřej Šindelář
  • Ella Šindelářová
  • Mia Turková
  • Veronika Vaverková
  • Martin Chmel
  • Benda Matyáš
  • Filouš Ondřej
  • Lukáš KIttnar
  • Lukáš KLobušník
  • Šimon Matouš
  • David, Marek Niedl
  • Sofie Šafářová
  • Vodrášková Nela a Eliška

 

Tygři A pondělí a středa od 15:30 Sál 1

  • Tereza Borkovcová
  • Matěj Borkovec
  • Tomáš Bumba
  • Tomáš Kollar
  • Ladislav Novotný
  • Petr Zoubek
  • Ambrozek Aleš
  • Bartoň Matyáš
  • Bauer Jan
  • Belza Petr
  • Belzová Twereza
  • Farka Alex
  • Hanzlík Petr
  • Chrdle Tomáš
  • Knot Lukáš
  • Netrvalová Jana
  • Novotný Václav
  • Pečman Dominik
  • Pouzar Aleš
  • Rachimov Robin
  • Trsková eliška
  • Trsková Štěpánka
  • Vinš Slável
  • Wolman Josef
  • Solařík Lukáš
  • Trávníček Jakub

 

Tygři B pondělí a středa od 15:30 Sál 2

  • Beránková Vilma
  • Beranová Markéta
  • Filištejnová Kristýna
  • Fizer Sofiya
  • Petr Hájek
  • Jiříčková Magdaléna
  • Kalál Matyáš
  • Nikolas Král
  • Krutinová Lucie
  • Muška Stanislav
  • Pavlisová Natálie
  • Tomáš Pospíšil
  • Veronika Pospíšilová
  • Terezie Suchanová
  • Jiří Suchan
  • Šestbauer Martin
  • Stella Šestbauerová
  • Tereza Všemíčková
  • Sabina Wenischová
  • Lucie Bícová
  • Denisa Douchová
  • Matěj Klíma
  • Šárka Klímová
  • Daniel Soukup
  • Martin Křenek
  • Natálie Vopálecká

 

Nábor karate pondělí a středa od 16:30 Sál 1

  • Filip Křivanec
  • Jan Špinar
  • Daniel Tesař
  • Stella Severinová
  • David Bednář
  • Rudolf Bednář
  • Adam Brožka
  • Brtna Kryštof
  • Heluz Patrik
  • Pavel Hoda
  • Marek Hrůza
  • Klára Kasíková
  • Angelina Kopychuk
  • Šimon Kovář
  • Jan Krotký
  • Kristína Ondráčková
  • Jaroslav Sládek
  • Vojtěch Sládek
  • Štěpán Straka
  • Jakub Feferle
  • David Riško
  • Marek Žáček
  • David Žáček

Přípravka úterý a čtvrtek od 16:30 Sál 2

  • Quido Bartoš
  • Alena Diče
  • Tomáš Dobrovolný
  • Tomáš Jakeš
  • Franko Filip Pavel
  • Daniel Hesoun
  • Tobiáš Jakubec
  • Matěj Jenne
  • Jindra Matyáš
  • Jaroslav Kadoun
  • Jiří Kudrna
  • Loukota Karel
  • Patrik Marholt
  • Kateřina Marholtová
  • Nina Mladenov
  • Aneta Nesperová
  • Robin Smetana
  • Krištof Staněk
  • Damyan Vorel
  • Matěj Zelený

O FIGHT CLUBU

„Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval . . „

Milujeme sport a pohyb obecně

Jsme tu pro každého, kdo si jde za svým snem.

Pro někoho je to kondice a zdraví, pro jiného síla a sebevědomí, další chce reprezentovat naší republiku na závodech.

Všechny nás spojuje vášeň a radost z pohybu.

"And First rule of Fight Club is . . . "

VÍCE O KLUBU ...