INSTRUKTOŘI

INSTRUKTOŘI

Bc. et Bc. Daniela Hajnová

Bc. et Bc. Daniela Hajnová

Fitbox, Cardio Boxing, Bosu, Funkční trénink, Metafit, TRX

PhDr. Petr Beníšek

PhDr. Petr Beníšek

Hlavní trenér

Mgr. Marcel Kopečný

Mgr. Marcel Kopečný

Box, Kickbox, Kruhové a funkční tréninky

Eddie Voharčík

Eddie Voharčík

Jumping, Metafit

Jana Záhorková

Ing. Jana Záhorková

Pump, Jumping

Petra Volková

Petra Volková

Pump, ADK, Fitboxing

Bc. Karla Peldová

Bc. Karla Peldová

Přípravka karate

Jan Koudelka

Jan Koudelka

trenér mládeže - karate

Petr Kubička

Petr Kubička

Karate

Jiří Krych

Jiří Krych

trenér mládeže - karate

Monika Kudláčková

Monika Kudláčková

Děti na startu, Metafit

Lenka Roudnická

Lenka Roudnická

Trenér mládeže - karate

Ing. Lenka Popeláková

Ing. Lenka Popeláková

Bosu

Michaela Švábová

Ing. Michaela Švábová

Jumping, Pump

Lenka Vařilová

Lenka Vařilová

Jumping

Mgr. Jana  Zoubková Kopáčová

Mgr. Jana Zoubková Kopáčová

Jumping

Zuzana Popeláková

Zuzana Popeláková

Bosu, Pilates, Bodystyling, TRX

Markéta Elich

Mgr. Markéta Elich,Ph.D.

FitDance, Core jóga, Zumba

Jakub Houra

Jakub Houra

MMA, BJJ, Grappling

Klára Šťastná

Klára Šťastná

Pump

Ing. Martina Dohnalová

Martina Dohnalová

Cardio Boxing

Martina Svobodová

Martina Svobodová

Tabata, Bosu, Bodystyling

Aneta Broncová

Aneta Broncová

Pohybová příprava

Ing. Tereza Sekyrová

Ing. Tereza Sekyrová

Jumping

Veronika Walterová

Veronika Walterová

Jumping

Iveta Bartlová

Iveta Bartlová

Jumping

Petr Hrouzek

Petr Hrouzek

Sebeobrana

Mgr. Jan Vopátek

Mgr. Jan Vopátek

Karate

O FIGHT CLUBU

„Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval . . „

Milujeme sport a pohyb obecně

Jsme tu pro každého, kdo si jde za svým snem.

Pro někoho je to kondice a zdraví, pro jiného síla a sebevědomí, další chce reprezentovat naší republiku na závodech.

Všechny nás spojuje vášeň a radost z pohybu.

"And First rule of Fight Club is . . . "

VÍCE O KLUBU ...
Live stream lekcí KARATE - CORE JOGA - BOX - CARDIO BOX - TABATA

Live stream lekcí KARATE - CORE JOGA - BOX - CARDIO BOX - TABATA

Tak už konečně zvedni zadek z gauče a zapni si živý přenos z našich lekcí

29. 03. 2020
Tréninková videa

Tréninková videa

Záznamy tréninkových videí

24. 03. 2020
Tréninkový plán karate

Tréninkový plán karate

Teď je to na vás, tak ukažte jak jste silní a zodpověďní i když vám za zády nestojí trenér

17. 03. 2020
Coronavirus info

Coronavirus info

Uzavření klubu na základě rozhodnutí vlády a online lekce na našem FB a IG

16. 03. 2020
KORONAVIR - DNES CVIČÍME NAPOSLEDY

KORONAVIR - DNES CVIČÍME NAPOSLEDY

Dnes 12.3. je poslední den kdy proběhnou všechny lekce. Od zítřka dle opatření vlády musíme celé centrum na 30 dní zavřít. 

12. 03. 2020
Karate Kid cup - liga talentů

Karate Kid cup - liga talentů

Turnaj pro začínající a středně pokročilé závodníky od bílého do zeleného pásku se bude konat v neděli 8. března v českobudějovické Všesportovní hale

29. 02. 2020

KRÁTKÉ ZPRÁVY

9. 3. 2020
Schůzka závodních oddílů A,B,C v pondělí 16. března od 18:15
15. 1. 2020
Schůzka závodních oddílů karate Pondělí 27.1. 2020 Skupina C od 16:30 Skupina A,B od 18:00
14. 6. 2019
Rexton (7): Odjezd v 5:45 Řidič Beníšek, Medová, Klewarová, Bukovská, Bína, Florek Hyundai (8): Odjezd v 9:00 Řidič Krych, Duchoň, Klewar,Čarek, Franková, Frydrychová, Haková, Rosvaldová Ford 150 (5): Řidič Kubička, Odjezd v 10:00 Osouchová, Vondrů, Šáchová, Kočandrle, Řidič p. Vachta: Odjezd v ČB v 5:45 Vachtová, Martínková, Enev, Mikeš, Príglová
28. 3. 2019
Schůzka závodních oddílů toto úterý 2. dubna od 18:00.
26. 3. 2019
zítra není ranní trénink. čtvrtek normálně.