INSTRUKTOŘI

INSTRUKTOŘI

Bc. et Bc. Daniela Hajnová

Ing. et Bc. Daniela Hajnová

Fitbox, Cardio Boxing, Bosu, Funkční trénink, Metafit, TRX

Mgr. Marcel Kopečný

Mgr. Marcel Kopečný

Box, Kickbox, Kruhové a funkční tréninky

Markéta Elich

Mgr. Markéta Elich,Ph.D.

FitDance, Core jóga, Zumba, Pump

Eddie Voharčík

Bc. Eddie Voharčík

Jumping, Metafit

Petra Volková

Petra Volková

Pump, ADK, Fitboxing

Ing. Lenka Popeláková

Ing. Lenka Popeláková

Bosu

Martina Svobodová

Martina Svobodová

Tabata, Bosu, Bodystyling

Zuzana Popeláková

Zuzana Popeláková

Bosu, Pilates, Bodystyling, TRX

PhDr. Petr Beníšek

PhDr. Petr Beníšek

Hlavní trenér

Mgr. Jana  Zoubková Kopáčová

Mgr. Jana Zoubková Kopáčová

Jumping

Bc. Karla Peldová

Bc. Karla Peldová

Přípravka karate

Jan Koudelka

Jan Koudelka

trenér mládeže - karate

Petr Kubička

Petr Kubička

Karate

Jiří Krych

Jiří Krych

trenér mládeže - karate

Monika Kudláčková

Monika Kudláčková

Děti na startu, Přípravka, Metafit, zdravotník, fotograf

Lenka Roudnická

Lenka Roudnická

Trenér mládeže - přípravka, tygři

Michaela Švábová

Ing. Michaela Švábová

Jumping, Pump

Lenka Vařilová

Lenka Vařilová

Jumping

Ing. Martina Dohnalová

Martina Dohnalová

Cardio Boxing

Jakub Houra

Jakub Houra

MMA, BJJ, Grappling

Klára Šťastná

Klára Šťastná

Pump, Fitboxing

Aneta Broncová

Bc. Aneta Broncová

Pohybová příprava

Iveta Bartlová

Iveta Bartlová

Jumping

Klára Posekaná

Klára Šafářová

Fitboxing, Jumping, Cardio Workout

Petr Hrouzek

Petr Hrouzek

Sebeobrana

Jáchym Tinavský

Jáchym Tinavský

Trenér mládeže - Tygři, Nábor

Magdalena Tušlová

Magdalena Tušlová

Trenér mládeže - Suché Vrbné, Lvíčci

Martin Bednář

Martin Bednář

Trenér mládeže - Nábor

Jaromír Lácha

Jaromír Lácha

Trenér mládeže - Kata speciál

Bianka Machová

Bianka Machová

Trenér mládeže - Suché Vrbné

Kateřina Litvíková

Kateřina Litvíková

Lvíčci, Přípravka

Mgr. Jan Vopátek

Mgr. Jan Vopátek

Karate - Vyšší Brod

O FIGHT CLUBU

„Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval . . „

Milujeme sport a pohyb obecně

Jsme tu pro každého, kdo si jde za svým snem.

Pro někoho je to kondice a zdraví, pro jiného síla a sebevědomí, další chce reprezentovat naší republiku na závodech.

Všechny nás spojuje vášeň a radost z pohybu.

"And First rule of Fight Club is . . . "

VÍCE O KLUBU ...
Zahajujeme pravidelné tréninky všech skupin přípravky a karate

Zahajujeme pravidelné tréninky všech skupin přípravky a karate

Tréninky karate od 19. dubna -  pod stanem na terase klubu

16. 04. 2021
TRÉNINKY MMA

TRÉNINKY MMA

Od příštího týdne začínáme zase trénovat MMA pro veřejnost

16. 04. 2021
Online lekce pro všechny!

Online lekce pro všechny!

Už zase nás zavřeli, ale opět se nenecháme zastavit. Cvič s námi online v týdnu od 19. do 25.4.2021

15. 03. 2021
Týdenní výzva Cvič s Dančou každý den!

Týdenní výzva Cvič s Dančou každý den!

Připrav se na pořádnou jízdu! V týdnu od 8. do 14. března Tě čeká týden s Dančou, a to chceš!

06. 03. 2021
LETNÍ TÁBOR - ORLÍK 2021

LETNÍ TÁBOR - ORLÍK 2021

I tento rok se můžete těšit na legendární Fight camp na Orlíku

17. 02. 2021
Sportovní příměstské tábory

Sportovní příměstské tábory

Chcete děti dostat od počítače a naučit je něco nového? Přihlaste je na letní příměstský tábor do Fight Clubu

15. 02. 2021

KALENDÁŘ

22.05.2021 - 23.05.2021
Karate kid cup

České Budějovice

01.06.2021 - 08.06.2021
K1 Youth League - Kypr

Limassol

12.06.2021 - 13.06.2021
NP

Praha

19.06.2021 - 20.06.2021
GP Slovakia

Bratislava

KRÁTKÉ ZPRÁVY

5. 9. 2020
V úterý od 18:30 se bude konat schůzka závodních oddílů A,B
9. 3. 2020
Schůzka závodních oddílů A,B,C v pondělí 16. března od 18:15
15. 1. 2020
Schůzka závodních oddílů karate Pondělí 27.1. 2020 Skupina C od 16:30 Skupina A,B od 18:00
14. 6. 2019
Rexton (7): Odjezd v 5:45 Řidič Beníšek, Medová, Klewarová, Bukovská, Bína, Florek Hyundai (8): Odjezd v 9:00 Řidič Krych, Duchoň, Klewar,Čarek, Franková, Frydrychová, Haková, Rosvaldová Ford 150 (5): Řidič Kubička, Odjezd v 10:00 Osouchová, Vondrů, Šáchová, Kočandrle, Řidič p. Vachta: Odjezd v ČB v 5:45 Vachtová, Martínková, Enev, Mikeš, Príglová
28. 3. 2019
Schůzka závodních oddílů toto úterý 2. dubna od 18:00.