INSTRUKTOŘI

INSTRUKTOŘI

Bc. et Bc. Daniela Hajnová

Bc. et Bc. Daniela Hajnová

Fitbox, Cardio Boxing, Bosu, Funkční trénink, Metafit, TRX

PhDr. Petr Beníšek

PhDr. Petr Beníšek

Hlavní trenér

Mgr. Marcel Kopečný

Mgr. Marcel Kopečný

Box, Kickbox, Kruhové a funkční tréninky

Eddie Voharčík

Eddie Voharčík

Jumping, Metafit

Jana Záhorková

Ing. Jana Záhorková

Pump, Jumping

Petra Volková

Petra Volková

Pump, ADK, Fitboxing

Bc. Karla Peldová

Bc. Karla Peldová

Přípravka karate

Jan Koudelka

Jan Koudelka

trenér mládeže - karate

Petr Kubička

Petr Kubička

Karate

Jiří Krych

Jiří Krych

trenér mládeže - karate

Monika Kudláčková

Monika Kudláčková

Děti na startu, Metafit

Lenka Roudnická

Lenka Roudnická

Trenér mládeže - karate

Ing. Lenka Popeláková

Ing. Lenka Popeláková

Bosu

Michaela Švábová

Ing. Michaela Švábová

Jumping, Pump

Lenka Vařilová

Lenka Vařilová

Jumping

Mgr. Jana  Zoubková Kopáčová

Mgr. Jana Zoubková Kopáčová

Jumping

Zuzana Popeláková

Zuzana Popeláková

Bosu, Pilates, Bodystyling, TRX

Markéta Elich

Mgr. Markéta Elich,Ph.D.

FitDance, Core jóga, Zumba

Jakub Houra

Jakub Houra

MMA, BJJ, Grappling

Klára Šťastná

Klára Šťastná

Pump, Fitboxing

Ing. Martina Dohnalová

Martina Dohnalová

Cardio Boxing

Martina Svobodová

Martina Svobodová

Tabata, Bosu, Bodystyling

Aneta Broncová

Aneta Broncová

Pohybová příprava

Ing. Tereza Sekyrová

Ing. Tereza Sekyrová

Jumping

Veronika Walterová

Veronika Walterová

Jumping

Iveta Bartlová

Iveta Bartlová

Jumping

Klára Posekaná

Klára Šafářová

Fitboxing, Jumping

Petr Hrouzek

Petr Hrouzek

Sebeobrana

Mgr. Jan Vopátek

Mgr. Jan Vopátek

Karate

O FIGHT CLUBU

„Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval . . „

Milujeme sport a pohyb obecně

Jsme tu pro každého, kdo si jde za svým snem.

Pro někoho je to kondice a zdraví, pro jiného síla a sebevědomí, další chce reprezentovat naší republiku na závodech.

Všechny nás spojuje vášeň a radost z pohybu.

"And First rule of Fight Club is . . . "

VÍCE O KLUBU ...
Nábor karate

Nábor karate

Přidej se k nám už dnes a staň se součástí jednoho z nejúspěšnějších klubů karate v ČR, místo si rezervuj zde.

26. 05. 2020
 
Fitness&Wellness víkend v Poněšicích vol. 2

Fitness&Wellness víkend v Poněšicích vol. 2

Ve dnech 19.-21.6..2020 se na Vás těšíme již po druhé ve sportovně relaxačním středisku v Poněšicích.

26. 05. 2020
Soustředění karate Poněšice + foto

Soustředění karate Poněšice + foto

Soustředění karate pro závodní oddíly v AMU Poněšice u Hluboké nad Vltavou od pondělí 25.května do pátku 29. května

26. 05. 2020
LETNÍ TÁBOR - ORLÍK 2020

LETNÍ TÁBOR - ORLÍK 2020

Nejvyšší čas, přihlásit se na letní tábor karate na Orlíku

14. 05. 2020
Tréninky karate od května

Tréninky karate od května

Od května cvičí všechny skupiny karate včetně externích oddílů a přípravky, tak neseď doma a přijď mezi nás

01. 05. 2020
Sportovní příměstské tábory

Sportovní příměstské tábory

Chcete děti dostat od počítače a naučit je něco nového? Přihlaste je na letní příměstský tábor do Fight Clubu

28. 04. 2020
Znovuotevření Fight Clubu!

Znovuotevření Fight Clubu!

S obrovskou radostí oznamujeme, že od pondělí 27. dubna opět otevíráme. Prosíme, respektujte všechna naše doporučení a opatření vlády.

26. 04. 2020
Live stream lekcí KARATE - CARDIO BOX - HIIT

Live stream lekcí KARATE - CARDIO BOX - HIIT

Žívý přenos v týdnu od 13. do 19. dubna 

12. 04. 2020

KALENDÁŘ

14.06.2020 - 14.06.2020
Krajská liga JčSKe 1.kolo

DK Metropol

17.06.2020 - 19.06.2020
Rafty 2020

Vyšší Brod - Boršov nad Vltavou

19.06.2020 - 21.06.2020
Soustředění dospělí Poněšice

Poněšice

19.06.2020 - 21.06.2020
JKA - Soustředění reprezentace

Karlovy Vary

KRÁTKÉ ZPRÁVY

9. 3. 2020
Schůzka závodních oddílů A,B,C v pondělí 16. března od 18:15
15. 1. 2020
Schůzka závodních oddílů karate Pondělí 27.1. 2020 Skupina C od 16:30 Skupina A,B od 18:00
14. 6. 2019
Rexton (7): Odjezd v 5:45 Řidič Beníšek, Medová, Klewarová, Bukovská, Bína, Florek Hyundai (8): Odjezd v 9:00 Řidič Krych, Duchoň, Klewar,Čarek, Franková, Frydrychová, Haková, Rosvaldová Ford 150 (5): Řidič Kubička, Odjezd v 10:00 Osouchová, Vondrů, Šáchová, Kočandrle, Řidič p. Vachta: Odjezd v ČB v 5:45 Vachtová, Martínková, Enev, Mikeš, Príglová
28. 3. 2019
Schůzka závodních oddílů toto úterý 2. dubna od 18:00.
26. 3. 2019
zítra není ranní trénink. čtvrtek normálně.