KALENDÁŘ

Fight camp 2018 - letní tábor karate

08.07.2018 - 14.07.2018

Orlík

Rozdělení do skupin (klanů)

GREY WOLF (ŠEDÁ)  RED SCORPION (ČERVENÁ)   GOLDEN TIGER (ŽLUTÁ)   GREEN DRAGON (ZELENÁ)

Vedoucí

Petr Kubička                 Naďa Kočandrlová                    Lenka Roudnická            Karla Peldové

Jiří Krych                      Jan Kastl                                    Tim Ha                              Jan Koudelka

Petr Beníšek                 Jalub Debrecenyi                       Magda Burdová              Eva Kastlová

Šárka Faltová                                                                    Jakub Houra                    Monika Kudláčková

Bednář M. 16                 Bednář D. 13                               Ambrozek 12                      Bečvář 9
Bučková 13                    Bína 10                                        Bartoň 12                           Bernard 9
Eliáš 14                          Bukovská 8                                  Bayer 11                            Dušáková 7
Chod 14                         Čarek 12                                      Bauer 9                              Holek 8
Kadlecová 13                 Částka 11                                    Hanzlík 10                          Němec D. 6
Klečková 17                   Dub 11                                         Klíma 10                            Javůrek
Kočandrle 15                 Dudl 10                                        Nováková N. 11                  Kadlec P 8
Lácha J 16                     Duchoň 12                                   Ouředníková 12                  Kašík 8
Lácha R. 14                   Franková 10                                 Ouředník 10                        Krejza 8
Litvíková 14                   Hácha 12                                      Němec T. 9                        Kundrátová 8
Medová 12                    Haková 11                                    Štrobl 11                              Lácha O. 8
Machová 16                  Hrdličková 10                               Trsková E. 12                      Márovec 8
Netrvalová 14                Kastl D 11                                    Trsková Š. 9                        Míčan 8
Rybák 15                       Kastl L. 11                                    Belza P 9                            Mistoler 7
Rychlá 14                      Lácha M. 12                                 Adamec 11                          Musil
Rychlý 14                      Lavičková S. 10                           Tejml 10                               Novák J. 8
Snopek 13                     Rosvaldová 11                             Modrová 10                         Novák P.8
Stuchlíková 13               Sysel 9                                        Vocilka 11                            Velecká 7
Tinavská 12                   Šimota 9                                      Tácha 10                             Solaříková 8
Tinavský 15                   Trávníček 10                                Klíma KV                             Šimůnek 8
Vondrů 16                      Kadlecová S. 10                          Kálal 9                                 Turková 5
Zrna 16                          Solařík 11                                    Houdek 10                           Hoda 5
Zýka 14                          Nevoralová 9                          Šošovicová 10                          Pražanová 8     
Belzová Tereza 13         Jánková 9                                  Slípková 10                           Čepová 8
Čondlová 16                                                                      Zelenková 10                        Stejkoza 8
Frydrychová 12                                                                   Vopalecká 10                     Kadlec J.                                               Soukupová 14  

Tušlová 16

                                                                                                              

                                                                                                           
                                                                                                                                        
 
           

 

 

Letní tábor karate pro všechny věkové kategorie ve čtyřhvězdičkovém resortu u Orlické přehrady.

Jednou za rok pořádáme exkluzivní akci nazvanou Fight camp – letní tábor karate

Fight camp je prostě jiný než jakýkoliv letní tábor či soustředění, na kterém jste kdy byli.
Mladí karatisté a karatistky z devíti měst celé ČR jí, spí, trénují a baví se v úžasném prostředí Orlické přehrady.  Na místě, které disponuje ideálními předpoklady pro sportovní soustředění, kde tráví čas a zlepšují se pod dohledem oddílových i externích trenérů a psychologů.

 „První den jsme byli spolužáci, druhý den jsme byli přátelé, třetí den jsme byli rodina“    

•Ubytování v apartmánech po 2-6 osobách apartmánech, každý pokoj vlastní WC a sprcha,
•Stravování (plná penze + pitný režim), snídaně formou teplého i studeného bufetu (švédských stolů), oběd (2 chody - polévka + hlavní jídlo), večeře 2 chody - hlavní jídlo + zákusek), svačiny. Zajistíme bezlepkovou či jinou speciální dietu.
•2x zastřešená plocha s tatami pro sport i zábavu.
•Venkovní i vnitřní bazén, posilovna
•Po celém hotelu je rozveden bezplatný signál WI-FI.

Nástup v neděli 8. 7. ve 14:00 v resortu Orlík, odjezd v sobotu 14.7. mezi 13:00 a 14:00.

Přihlášky: na recepci klubu (FC Metropol, Senovážné nám. 2, ČB) nebo zaslat SMS (608 085 087) - jméno, příjmení, věk, adresa a email a místo či skupinu kde cvičíte. Po přihlášení vám bude vystavena faktura se splatností do 1.6. 2018 a zaslána na email či adresu)

Cena: 5 590 Kč v ceně je ubytování, strava, pitný režim, trenéři a externí lektoři, tričko. 

Storno podmínky: administrativní poplatek 590,- Kč, při neúčasti z jakéhokoliv důvodu propadá (záloha je ve výši administrace celého soustředění)

• do dvou měsíců před nástupem se vrací částka 5 000,- Kč (bez udání důvodu)
• do 1.6. 2018 se vrací 4 000,- Kč (bez udání důvodu)
• do 1.7. 2018 se vrací 3 000,- Kč (bez udání důvodu)
• od 1.7 do dne nástupu se poplatek vrací pouze z důvodu onemocnění či úrazu potvrzeného lékařem (3 000,- Kč)

Adresa: REZIDENCE ORLÍK, a.s. VYSTRKOV 179, 262 72 KOZÁROVICE,

Ubytování: Požadavky na ubytování, prosím zašlete na emai: p.benisek@seznam.cz - kdo s kým chce bydlet na pokoji. Budeme se snažit všem vyhovět. Pokoje a apartmány jsou od 2 po 6 lůžkové.

Denní rozpis:

  • 8:00 Budíček
  • 8:15 Rozcvička – po skupinách
  • 8:30 SNÍDANĚ
  • 9:00 Úklid pokojů
  • 9:30 Bodování
  • 10:00 – 11:15 1. Trénink (technický)
  • 11:15 1. SVAČINA
  • 11:45 Pohybově - relaxační činnost
  • 12:30 Oběd (skupina A v 13:00)
  • 13:30 -  15:00 Polední klid
  • 15:00 – 16:30 2. trénink (kondiční)
  • 16:45  2. SVAČINA
  • 17:00 – 18:30 Pohybově - relaxační činnost
  • 18:30 VEČEŘE (skupina A v 19:00)
  • 19:15 Skupinová rada
  • 19:45 – 20:30 Večerní program (hry, příprava na zkoušky, strečing)
  • Večerka (dle skupin a věku, C 21:30, B 22:00, A 22:30)

Příjezd v neděli v 14:00 (doprava vlastní) po příjezdu prosím počítat s časovou rezervou 45 min. na registraci, ubytování a shlédnutí úvodní ukázky, než budete odjíždět domů.

Odjezd v sobotu mezi 13:00 a 14:00,  před odjezdem budou od 10:00 probíhat veřejné zkoušky na vyšší technické stupně (pásky), nahlášení prosíme SMS 608 860 845 do 1.7. 2018 (jméno a pásek).

Odkaz na hotelový rezort: http://www.hotelorlik.cz/

více info: http://fight-club.cz/letni-tabor/

O FIGHT CLUBU

„Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval . . „

Milujeme sport a pohyb obecně

Jsme tu pro každého, kdo si jde za svým snem.

Pro někoho je to kondice a zdraví, pro jiného síla a sebevědomí, další chce reprezentovat naší republiku na závodech.

Všechny nás spojuje vášeň a radost z pohybu.

"And First rule of Fight Club is . . . "

VÍCE O KLUBU ...
Venkovní Metafit

Venkovní Metafit

Pravidelné páteční venkovní lekce Metafitu!

13. 07. 2018
FitnessMania 2018

FitnessMania 2018

24.8. - 26.8. 2018 proběhne 3. ročník oblíbené sportovní akce v Hluboké nad Vltavou

10. 07. 2018
Letní rozvrh

Letní rozvrh

Sleduj změny platné od 2.7.2018 do 2.9.2018

27. 06. 2018
Nová lekce TRX!

Nová lekce TRX!

Přijďte vyzkoušet novou lekci TRX každé podnělí v 7:00!

26. 06. 2018
KARATE - Konec tréninků

KARATE - Konec tréninků

KARATE - Konec tréninků a rozdělení do skupin od září 2018 . 

18. 06. 2018
Letní tábor karate Orlík 2018

Letní tábor karate Orlík 2018

Poslední čtyři místa na letní tábor karate  . . 

05. 06. 2018
Zápis ze schůzky karate A1, A2

Zápis ze schůzky karate A1, A2

Zápis z poslední schůzky závodních oddílů karate ze dne 22. května 2018

23. 05. 2018
2. kolo Ligy talentů

2. kolo Ligy talentů

Neděle 20. května 2018 v Písku, pro bílé, bíložluté, žluté a zelené pásy od 7 do 14 let

14. 05. 2018

KALENDÁŘ

25.07.2018 - 29.07.2018
Kamikaze sommercamp 2018

Neuhofen, Rakousko

30.07.2018 - 03.08.2018
Sportovní příměstský tábor pro děti 7-14 let

FC Metropol, České Budějovice

03.08.2018 - 05.08.2018
VODA

Vltava

06.08.2018 - 10.08.2018
Sportovní příměstský tábor pro děti 4-7 let

FC Metropol, České Budějovice

KRÁTKÉ ZPRÁVY

18. 6. 2018
V pondělí 18. června je oficiální ukončení tréninků karate ve všech skupinách. Celé pondělní odpoledne budou na terase klubu v DK Metropol k dispozici trenéři pro zodpovězení případných dotazů. Připraveno je občerstvení jak pro děti tak pro dospělé. Pondělí 18.6. 2018 15:30 - 19:00
17. 6. 2018
Tréninky pro účastníky Junior open v Salzburku a Umagu: Út, Čt 17:30 - 19:00
13. 6. 2018

Austria Karate tag

Odjezd v sobotu v 9:00 od Fightu

Petr Kubička H1 (řidič) Sobota - Neděle Jaromír Lácha Naďa Kočandrová Martin Bednář Bianka Machová Jáchym Tinavský Dominik Kočandrle Lucie Čondlová

Jiří Krych Volvo (řidič) Sobota (v sobotu večer - výměna s Naďou) Nela Rosvaldová Magdalena Frydrychová Michaela Medová Markéta Klewarová

Petr Beníšek Peugeot  (řidič) sobota Ema Tinavská Amálie Haková David Klewar Jakub Florek

Martin Duchoň (Řidič - Martin Duchoň st.) Martin Lácha Martin Enev (vlastní doprava)

11. 6. 2018
Toto úterý nejsou žádné tréninky karate z důvodu konání zkoušek .
11. 6. 2018
SOUTH CUP Všichni jdou kata i kumite Bílé pásy do 9 let Fight A - Oprea, Malý, Olžbut Bílé pásy +10 let Fight B - Malá, Slípková, Engelová Fight C - Koloušek, Jára, Němec ----------------- Normální kategorie 7-9 let Fight žáci - Šimota, Šimůnek, Lácha Fight Žákyně - Bukovská, Franková, Vítková 10-11 let Fight ml. žákyně - Klewarová, Haková, Príglová Fight ml. žáci - Bína, Dvořák, Duchoň (vítek) 12-13 let Fight st. žákyně A - Rosvaldová, Frydrychová, Kadlecová Fight st, žákyně B - Tinavská, Bučková, Medová Fight st. žáci - Florek, Čarek, Lácha