KALENDÁŘ

Fight camp 2018 - letní tábor karate

08.07.2018 - 14.07.2018

Orlík

Rozdělení do skupin (klanů)

GREY WOLF (ŠEDÁ)  RED SCORPION (ČERVENÁ)   GOLDEN TIGER (ŽLUTÁ)   GREEN DRAGON (ZELENÁ)

Vedoucí

Petr Kubička                 Naďa Kočandrlová                    Lenka Roudnická            Karla Peldové

Jiří Krych                      Jan Kastl                                    Tim Ha                              Jan Koudelka

Petr Beníšek                 Jalub Debrecenyi                       Magda Burdová              Eva Kastlová

Šárka Faltová                                                                    Jakub Houra                    Monika Kudláčková

Bednář M. 16                 Bednář D. 13                               Ambrozek 12                      Bečvář 9
Bučková 13                    Bína 10                                        Bartoň 12                           Bernard 9
Eliáš 14                          Bukovská 8                                  Bayer 11                            Dušáková 7
Chod 14                         Čarek 12                                      Bauer 9                              Holek 8
Kadlecová 13                 Částka 11                                    Hanzlík 10                          Němec D. 6
Klečková 17                   Dub 11                                         Klíma 10                            Javůrek
Kočandrle 15                 Dudl 10                                        Nováková N. 11                  Kadlec P 8
Lácha J 16                     Duchoň 12                                   Ouředníková 12                  Kašík 8
Lácha R. 14                   Franková 10                                 Ouředník 10                        Krejza 8
Litvíková 14                   Hácha 12                                      Němec T. 9                        Kundrátová 8
Medová 12                    Haková 11                                    Štrobl 11                              Lácha O. 8
Machová 16                  Hrdličková 10                               Trsková E. 12                      Márovec 8
Netrvalová 14                Kastl D 11                                    Trsková Š. 9                        Míčan 8
Rybák 15                       Kastl L. 11                                    Belza P 9                            Mistoler 7
Rychlá 14                      Lácha M. 12                                 Adamec 11                          Musil
Rychlý 14                      Lavičková S. 10                           Tejml 10                               Novák J. 8
Snopek 13                     Rosvaldová 11                             Modrová 10                         Novák P.8
Stuchlíková 13               Sysel 9                                        Vocilka 11                            Velecká 7
Tinavská 12                   Šimota 9                                      Tácha 10                             Solaříková 8
Tinavský 15                   Trávníček 10                                Klíma KV                             Šimůnek 8
Vondrů 16                      Kadlecová S. 10                          Kálal 9                                 Turková 5
Zrna 16                          Solařík 11                                    Houdek 10                           Hoda 5
Zýka 14                          Nevoralová 9                          Šošovicová 10                          Pražanová 8     
Belzová Tereza 13         Jánková 9                                  Slípková 10                           Čepová 8
Čondlová 16                                                                      Zelenková 10                        Stejkoza 8
Frydrychová 12                                                                   Vopalecká 10                     Kadlec J.                                               Soukupová 14  

Tušlová 16

                                                                                                              

                                                                                                           
                                                                                                                                        
 
           

 

 

Letní tábor karate pro všechny věkové kategorie ve čtyřhvězdičkovém resortu u Orlické přehrady.

Jednou za rok pořádáme exkluzivní akci nazvanou Fight camp – letní tábor karate

Fight camp je prostě jiný než jakýkoliv letní tábor či soustředění, na kterém jste kdy byli.
Mladí karatisté a karatistky z devíti měst celé ČR jí, spí, trénují a baví se v úžasném prostředí Orlické přehrady.  Na místě, které disponuje ideálními předpoklady pro sportovní soustředění, kde tráví čas a zlepšují se pod dohledem oddílových i externích trenérů a psychologů.

 „První den jsme byli spolužáci, druhý den jsme byli přátelé, třetí den jsme byli rodina“    

•Ubytování v apartmánech po 2-6 osobách apartmánech, každý pokoj vlastní WC a sprcha,
•Stravování (plná penze + pitný režim), snídaně formou teplého i studeného bufetu (švédských stolů), oběd (2 chody - polévka + hlavní jídlo), večeře 2 chody - hlavní jídlo + zákusek), svačiny. Zajistíme bezlepkovou či jinou speciální dietu.
•2x zastřešená plocha s tatami pro sport i zábavu.
•Venkovní i vnitřní bazén, posilovna
•Po celém hotelu je rozveden bezplatný signál WI-FI.

Nástup v neděli 8. 7. ve 14:00 v resortu Orlík, odjezd v sobotu 14.7. mezi 13:00 a 14:00.

Přihlášky: na recepci klubu (FC Metropol, Senovážné nám. 2, ČB) nebo zaslat SMS (608 085 087) - jméno, příjmení, věk, adresa a email a místo či skupinu kde cvičíte. Po přihlášení vám bude vystavena faktura se splatností do 1.6. 2018 a zaslána na email či adresu)

Cena: 5 590 Kč v ceně je ubytování, strava, pitný režim, trenéři a externí lektoři, tričko. 

Storno podmínky: administrativní poplatek 590,- Kč, při neúčasti z jakéhokoliv důvodu propadá (záloha je ve výši administrace celého soustředění)

• do dvou měsíců před nástupem se vrací částka 5 000,- Kč (bez udání důvodu)
• do 1.6. 2018 se vrací 4 000,- Kč (bez udání důvodu)
• do 1.7. 2018 se vrací 3 000,- Kč (bez udání důvodu)
• od 1.7 do dne nástupu se poplatek vrací pouze z důvodu onemocnění či úrazu potvrzeného lékařem (3 000,- Kč)

Adresa: REZIDENCE ORLÍK, a.s. VYSTRKOV 179, 262 72 KOZÁROVICE,

Ubytování: Požadavky na ubytování, prosím zašlete na emai: p.benisek@seznam.cz - kdo s kým chce bydlet na pokoji. Budeme se snažit všem vyhovět. Pokoje a apartmány jsou od 2 po 6 lůžkové.

Denní rozpis:

  • 8:00 Budíček
  • 8:15 Rozcvička – po skupinách
  • 8:30 SNÍDANĚ
  • 9:00 Úklid pokojů
  • 9:30 Bodování
  • 10:00 – 11:15 1. Trénink (technický)
  • 11:15 1. SVAČINA
  • 11:45 Pohybově - relaxační činnost
  • 12:30 Oběd (skupina A v 13:00)
  • 13:30 -  15:00 Polední klid
  • 15:00 – 16:30 2. trénink (kondiční)
  • 16:45  2. SVAČINA
  • 17:00 – 18:30 Pohybově - relaxační činnost
  • 18:30 VEČEŘE (skupina A v 19:00)
  • 19:15 Skupinová rada
  • 19:45 – 20:30 Večerní program (hry, příprava na zkoušky, strečing)
  • Večerka (dle skupin a věku, C 21:30, B 22:00, A 22:30)

Příjezd v neděli v 14:00 (doprava vlastní) po příjezdu prosím počítat s časovou rezervou 45 min. na registraci, ubytování a shlédnutí úvodní ukázky, než budete odjíždět domů.

Odjezd v sobotu mezi 13:00 a 14:00,  před odjezdem budou od 10:00 probíhat veřejné zkoušky na vyšší technické stupně (pásky), nahlášení prosíme SMS 608 860 845 do 1.7. 2018 (jméno a pásek).

Odkaz na hotelový rezort: http://www.hotelorlik.cz/

více info: http://fight-club.cz/letni-tabor/

O FIGHT CLUBU

„Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval . . „

Milujeme sport a pohyb obecně

Jsme tu pro každého, kdo si jde za svým snem.

Pro někoho je to kondice a zdraví, pro jiného síla a sebevědomí, další chce reprezentovat naší republiku na závodech.

Všechny nás spojuje vášeň a radost z pohybu.

"And First rule of Fight Club is . . . "

VÍCE O KLUBU ...
Sebeobrana Brno

Sebeobrana Brno

Report z pravidelného kurzu sebeobrany, který se tenokrát konal v Brně

28. 10. 2018
Krajský přebor karate 2018

Krajský přebor karate 2018

Nominační turnaj na MČR

22. 10. 2018
Dopolední lekce Pumpu s Klárkou

Dopolední lekce Pumpu s Klárkou

Dopolední lekce Pumpu každé pondělí v 10:00 za 80,-

21. 10. 2018
Studentský týden otevřených dveří

Studentský týden otevřených dveří

Ve dnech 22.10.-28.10. jsou všechny lekce pro studenty VŠ a VOŠ do 26 let za 50Kč.

18. 10. 2018
Karate pro rodiče

Karate pro rodiče

Každý pátek od 18:30

07. 10. 2018
Podzimní soustředění karate

Podzimní soustředění karate

Připrav se na dva dny plné tréniků, kamarádů a zábavy.

04. 10. 2018
Karate na gymnáziu

Karate na gymnáziu

Pojďte studovat na jediné sportovní gymnázium s karate jako kmenovým sportem v České republice.

03. 10. 2018
Grilovačka a promítání MMA zápasů

Grilovačka a promítání MMA zápasů

Zveme Vás na grilování na terase a následné promítání MMA zápasu mezi Conorem McGregorem a Khabibem Nurmagomedovem!

02. 10. 2018

KALENDÁŘ

16.11.2018 - 18.11.2018
Podzimní soustředění reprezentace

Praha

18.11.2018
Ukázky karate

České Budějovice

KRÁTKÉ ZPRÁVY

5. 11. 2018

Tréninky skupin A1,A2 během Mistrovství světa

Po 17:30 kumite ( vedou asistenti z A1), 18:30 kata - Jan Kastl

Út 17:15 A2 Nada (kumite)+ Honza (kata) 18:15 A1 Nada kumite

St 17:30 Intervalový trénink - Monika, 18:30 Intervalový trénink - Monika

Čt 17:15 A2 Nada (kumite)+ Honza (kata) 18:15 A1 Nada kumite

Ranní tréninky nejsou

24. 10. 2018
Mimořádný termín rodičovské schůzky závodních oddílů A1, A2 Čtvrtek 1. listopadu od 18:00 na recepci klubu
3. 10. 2018
Na národní pohár do Havlíčkova Brodu autobus NENÍ. Kdo nemá dopravu tak ji rádi zajistíme, zatím počítáme s Fatka a Snopek, ale místa máme dost.
1. 10. 2018
V úterý 2.10. se od 18:00 koná pravidelná schůzka rodičů závodních oddílů A1,A2
2. 9. 2018
Schůzka rodičů závodních oddílů 04.09.2018 DK Metropol na recepci klubu od 17:00