KALENDÁŘ

GP Pilsen

05.10.2019 - 06.10.2019

Plzeň

Potvrzení účasti (včetně platby startovného) do 15. září

http://www.karatecup.cz/

Startovné činí 500 Kč

Sobota 5.10.2019 - dorost,senioři a U21

Neděle 6.10.2019 -  děti, junioři

Nominace (možnost startu ve dvou věkových kategoriích) v příloze

Start jen neděle - Přejíždí z Hodonína:

  1. BÍNA TADEÁŠ - neděle
  2. BUKOVSKÁ LUCIE - neděle
  3. DUCHOŇ MARTIN - neděle
  4. FRANKOVÁ ANNA - neděle
  5. ROSVALDOVÁ NELA – neděle

 

Start jen neděle: Doprava 6+1 – Rexton, řidič Kudláčková odjezd bude upřesněn (okolo 7:00)

 

  1. KOČANDRLE DOMINIK - neděle
  2. MACHOVÁ BIANKA - neděle
  3. LITVÍKOVÁ KATEŘINA - neděle
  4. OSOUCHOVÁ NELA - neděle
  5. VONDRŮ VIKTORIE – neděle
  6. TINAVSKÝ JÁCHYM - neděle

 

 

Start jen sobota: Doprava 2+1 – Peugeot – řidič Krych odjezd bude upřesněn (okolo 7:00)

 

  1. KRYCH JIŘÍ - sobota
  2. LÁCHA RADEK – sobota (doprava zpět s p. Bučkem)
  3. BUČKOVÁ MIRA -sobota (doprava s rodiči)
  4. TUŠLOVÁ MAGDALENA – sobota (doprava zpět s p. Bučkem)

 

 

Start oba dny: Doprava 7+1 Hyundai H1 - řidič Petr Beníšek odjezd bude upřesněn (okolo 7:00)

Ubytování: Farma Dvorec 500,- na osobu

  1. ČONDLOVÁ LUCIE sobota, neděle
  2. HAKOVÁ AMÁLIE - sobota, neděle
  3. KLEWAR DAVID - sobota, neděle
  4. MEDOVÁ MICHAELA - sobota, neděle
  5. RYCHLÁ ELIŠKA - sobota, neděle
  6. RYCHLÝ ONDŘEJ - sobota, neděle
  7. TINAVSKÁ EMA - sobota, neděle

 

 

Dokumenty

O FIGHT CLUBU

„Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval . . „

Milujeme sport a pohyb obecně

Jsme tu pro každého, kdo si jde za svým snem.

Pro někoho je to kondice a zdraví, pro jiného síla a sebevědomí, další chce reprezentovat naší republiku na závodech.

Všechny nás spojuje vášeň a radost z pohybu.

"And First rule of Fight Club is . . . "

VÍCE O KLUBU ...
Live stream lekcí KARATE - CORE JOGA - BOX - CARDIO BOX - TABATA

Live stream lekcí KARATE - CORE JOGA - BOX - CARDIO BOX - TABATA

Tak už konečně zvedni zadek z gauče a zapni si živý přenos z našich lekcí

29. 03. 2020
Tréninková videa

Tréninková videa

Záznamy tréninkových videí

24. 03. 2020
Tréninkový plán karate

Tréninkový plán karate

Teď je to na vás, tak ukažte jak jste silní a zodpověďní i když vám za zády nestojí trenér

17. 03. 2020
Coronavirus info

Coronavirus info

Uzavření klubu na základě rozhodnutí vlády a online lekce na našem FB a IG

16. 03. 2020
KORONAVIR - DNES CVIČÍME NAPOSLEDY

KORONAVIR - DNES CVIČÍME NAPOSLEDY

Dnes 12.3. je poslední den kdy proběhnou všechny lekce. Od zítřka dle opatření vlády musíme celé centrum na 30 dní zavřít. 

12. 03. 2020
Karate Kid cup - liga talentů

Karate Kid cup - liga talentů

Turnaj pro začínající a středně pokročilé závodníky od bílého do zeleného pásku se bude konat v neděli 8. března v českobudějovické Všesportovní hale

29. 02. 2020

KALENDÁŘ

03.04.2020 - 05.04.2020
MČR BOX školní mládež

Česká Kamenice

05.04.2020
Reprezentační soustředění WKF

Česká Lípa

KRÁTKÉ ZPRÁVY

9. 3. 2020
Schůzka závodních oddílů A,B,C v pondělí 16. března od 18:15
15. 1. 2020
Schůzka závodních oddílů karate Pondělí 27.1. 2020 Skupina C od 16:30 Skupina A,B od 18:00
14. 6. 2019
Rexton (7): Odjezd v 5:45 Řidič Beníšek, Medová, Klewarová, Bukovská, Bína, Florek Hyundai (8): Odjezd v 9:00 Řidič Krych, Duchoň, Klewar,Čarek, Franková, Frydrychová, Haková, Rosvaldová Ford 150 (5): Řidič Kubička, Odjezd v 10:00 Osouchová, Vondrů, Šáchová, Kočandrle, Řidič p. Vachta: Odjezd v ČB v 5:45 Vachtová, Martínková, Enev, Mikeš, Príglová
28. 3. 2019
Schůzka závodních oddílů toto úterý 2. dubna od 18:00.
26. 3. 2019
zítra není ranní trénink. čtvrtek normálně.