KALENDÁŘ

Liga talentů & Karate Kid cup, Sokol České Budějovice

11.02.2018

Sokolovna České Budějovice

Liga Talentů JČSKe 31. KARATE KID CUP
Neděle 11. února 2018
Sokolovna, České Budějovice, Sokolský ostrov 1

Program:

  • 09:00 - 9:15 Kontrola registrace
  • 9:30 - 11:00 Kata (WKF), Superkick, Kihon
  • 11:00 - 11:30 Slavnostní nástup
  • 11:30 - 13:30 Kumite WKF
  • 13:30 - 15:00 Kumite Ipon shobu


STARTOVNÉ:

  • 200 Kč Kategorie Ligy talentů – dvě kategorie (9-8kyu a 7-6 kyu) kata i kumite
  • 100 Kč Kumite Ipon Shobu – bez repasáže, všechny kategorie open
  • 70 Kč Superkick
  • 70 Kč Kihon


• Kata všechny kategories WKF kata rules (shoto, goju, shito). 7-9, 10-11 let - mohou jednou opakovat, 9-7kyu mohou kata libovolně opakovat
• Kata děti (U8, U10, U12) předvádějí kata na jednom tatami zároveň, pouze semifinále a finále po jednom.
• Kumite WKF - chrániče dle pravidel WKF, Body protektor je povolen, ale není povinný.
• Kumite IPON SHOBU – Povinné jsou: Chrániče rukou, chrupu a hrudi pro ženy. (bez chr. nohou a holení)
Registrace: p.benisek@seznam.cz Deadline 8 .2. 2018
Info: Petr Beníšek, +420 608 860 845, FIGHT CLUB, Senovážné nám. 2, 370 01 České Budějovice WWW.FIGHT-CLUB.CZ

O FIGHT CLUBU

„Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval . . „

Milujeme sport a pohyb obecně

Jsme tu pro každého, kdo si jde za svým snem.

Pro někoho je to kondice a zdraví, pro jiného síla a sebevědomí, další chce reprezentovat naší republiku na závodech.

Všechny nás spojuje vášeň a radost z pohybu.

"And First rule of Fight Club is . . . "

VÍCE O KLUBU ...
NÁBOR KARATE

NÁBOR KARATE

ZÁPIS KARATE JIŽ OD STŘEDY 5. ZÁŘÍ (děti a mládež 6-12 let) a 6. září (přípravka karate 3-6 let)

18. 08. 2018
FitnessMania 2018

FitnessMania 2018

24.8. - 26.8. 2018 proběhne 3. ročník oblíbené sportovní akce v Hluboké nad Vltavou

17. 08. 2018
KAMIKAZE SOMMER CAMP - NEUHOFEN

KAMIKAZE SOMMER CAMP - NEUHOFEN

Informace k odjezdu na mezinárodní soustředění karate

22. 07. 2018
Venkovní Metafit

Venkovní Metafit

Pravidelné páteční venkovní lekce Metafitu!

13. 07. 2018
Letní rozvrh

Letní rozvrh

Sleduj změny platné od 2.7.2018 do 2.9.2018

27. 06. 2018
Nová lekce TRX!

Nová lekce TRX!

Přijďte vyzkoušet novou lekci TRX každé podnělí v 7:00!

26. 06. 2018
KARATE - Konec tréninků

KARATE - Konec tréninků

KARATE - Konec tréninků a rozdělení do skupin od září 2018 . 

18. 06. 2018
Letní tábor karate Orlík 2018

Letní tábor karate Orlík 2018

Poslední čtyři místa na letní tábor karate  . . 

05. 06. 2018

KALENDÁŘ

19.08.2018 - 26.08.2018
Jizerka

Jizerské hory

22.08.2018
Karate seminář - Itálie

Lignano

24.08.2018 - 26.08.2018
Fitnessmania 2018

Hluboká nad Vltavou

31.08.2018 - 01.09.2018
Město lidem / lidé městu

České Budějovice

KRÁTKÉ ZPRÁVY

18. 6. 2018
V pondělí 18. června je oficiální ukončení tréninků karate ve všech skupinách. Celé pondělní odpoledne budou na terase klubu v DK Metropol k dispozici trenéři pro zodpovězení případných dotazů. Připraveno je občerstvení jak pro děti tak pro dospělé. Pondělí 18.6. 2018 15:30 - 19:00
17. 6. 2018
Tréninky pro účastníky Junior open v Salzburku a Umagu: Út, Čt 17:30 - 19:00
13. 6. 2018

Austria Karate tag

Odjezd v sobotu v 9:00 od Fightu

Petr Kubička H1 (řidič) Sobota - Neděle Jaromír Lácha Naďa Kočandrová Martin Bednář Bianka Machová Jáchym Tinavský Dominik Kočandrle Lucie Čondlová

Jiří Krych Volvo (řidič) Sobota (v sobotu večer - výměna s Naďou) Nela Rosvaldová Magdalena Frydrychová Michaela Medová Markéta Klewarová

Petr Beníšek Peugeot  (řidič) sobota Ema Tinavská Amálie Haková David Klewar Jakub Florek

Martin Duchoň (Řidič - Martin Duchoň st.) Martin Lácha Martin Enev (vlastní doprava)

11. 6. 2018
Toto úterý nejsou žádné tréninky karate z důvodu konání zkoušek .
11. 6. 2018
SOUTH CUP Všichni jdou kata i kumite Bílé pásy do 9 let Fight A - Oprea, Malý, Olžbut Bílé pásy +10 let Fight B - Malá, Slípková, Engelová Fight C - Koloušek, Jára, Němec ----------------- Normální kategorie 7-9 let Fight žáci - Šimota, Šimůnek, Lácha Fight Žákyně - Bukovská, Franková, Vítková 10-11 let Fight ml. žákyně - Klewarová, Haková, Príglová Fight ml. žáci - Bína, Dvořák, Duchoň (vítek) 12-13 let Fight st. žákyně A - Rosvaldová, Frydrychová, Kadlecová Fight st, žákyně B - Tinavská, Bučková, Medová Fight st. žáci - Florek, Čarek, Lácha