KALENDÁŘ

Národní pohár 1. kolo - Dorost, junioři, senioři

11.03.2018

Český Krumlov

1. KOLO NÁRODNÍHO POHÁRU DOROSTU, JUNIORŮ, U21 A SENIORŮ
1. KOLO LIGY KUMITE TÝMŮ DOROSTU, JUNIORŮ A SENIORŮ

 
Datum:   Neděle 11. března 2018

Místo konání:  Sportovní hala Tenis -centrum Chvalšinská 247, 381 01 Český Krumlov  

Pořadatel:  Český svaz karate ve spolupráci s JČSKe,  Fight club ČB, DDM- Karate Panthers ČK

Ředitel soutěže: Marek Hullman  a PhDr. Petr Beníšek

Soutěžní podmínky: platná členská známka ČSKe pro rok 2018, platná zdravotní prohlídka, průkaz karate  

Časový harmonogram:

• 8:00 – 8:30 prezentace KATA

• 9:00 zahájení soutěže KATA

• prezentace KUMITE dle harmonogramu, který bude zveřejněn na www.czechkarate.cz po ukončení on-line registrace Zahájení Ligy kumite týmů bude po skončení zápasů Národního poháru dorostenců, junioru, U21 a seniorů.

Konkrétní harmonogram a časy registrací pro jednotlivé kategorie budou upřesněny po ukončení on - line registrace a budou uveřejněny na webových stránkách ČSKe
 
Kategorie:   dle soutěžního řádu ČSKe Protesty:  s poplatkem 300 Kč u hlavního rozhodčího Ceny:   1. - 3. místo - medaile a diplom, ceny od sponzorů Ubytování:  lze domluvit s předsedou Panthers ČK - Marek Hullman, 720 557 835
 
STARTOVNÉ A PŘIHLÁŠENÍ NA NP A LIGU KUMITE TÝMŮ  • Registrace na soutěž nejpozději do 5.3.2018 přes databázi ČUBU - www.cubu.info  • Startovné za každou kategorii 200 Kč, kata tým 200 Kč, kumite tým 200 Kč  • Licence kouče 50 Kč na závod, 1 00 Kč na celou sezónu  • Platba startovného převodem na účet ČSKe nejpozději do 9.3.2018
 
 Dle rozhodnutí VV ČSKe lze po stanovené uzávěrce pro registraci provést dodatečnou registraci až do 9.3 .201 8 do 12:00 hod. za dvojnásobné startovné (tedy za 400, - Kč za každou kategori i) - tato registrace se provádí prostřednictvím e - mailu bojova.umeni@seznam.cz. Po tomto termínu nebude dodatečná registrace možná .
 
Dle soutěžního řádu - zástupce klubu, který má přístup do databáze ČUBU, stvrzuje přihlášením závodníků na soutěž, že má od každého závodníka, resp. jeho zákonných zástupců, souhlas k přihlášení na soutěž a že má každý závodník platnou lékařskou prohlídku, na základě které se může soutěže zúčastnit
 
INFORMACE KE STARTU VE VÍCE KATEGORIÍCH   (výňatek ze soutěžního řádu ČSKe)  Závodníci spadající do kategorie kata junioři/juniorky mohou startovat rovněž v kategoriích kata muži/ženy.  Závodníci spadající do kategorie U21 kata muži U21 /ženy U21 mohou startovat rovněž v kategoriích kata muži/ženy.  Závodníci spadající do kategorie kumite junioři/juniorky mohou po předložení formuláře „Žádost o zařazení do vyšší věkové kategorie" (viz. příloha soutěžního řádu) startovat rovněž v kategoriích kumite muži U21 /ženy U21 a kumite muži/ženy, ovšem pouze za předpokladu, že se jedná o národní poháry, které jsou nominační pro nejbližší MČR v těchto vyšších věkových kategoriích, na kterém se takoví závodníci již nemohou zúčastnit MČR v kategorii juniorů.  Závodníci spadající do kategorie muži U21 /ženy U21 mohou startovat rovněž v kategoriích kumite muži/ženy. 
 
UPOZORNĚNÍ:    • Každý zaregistrovaný trenér obdrží kartu, která bude vydána při registraci, startovné za nezúčastněné závodníky bude vráceno na základě zaslané žádosti a lékařské prohlídky do 1 0ti dnů od data konání soutěže.  • Převažováni budou všichni závodníci účastnící se disciplíny kumite.  • Bez registrační karty nebude trenérům umožněn vstup na soutěžní plochu 
 
Za pořadatele:     Fight Club České Budějovice   Za STK ČSKe:  Jiří Kotala
 

O FIGHT CLUBU

„Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval . . „

Milujeme sport a pohyb obecně

Jsme tu pro každého, kdo si jde za svým snem.

Pro někoho je to kondice a zdraví, pro jiného síla a sebevědomí, další chce reprezentovat naší republiku na závodech.

Všechny nás spojuje vášeň a radost z pohybu.

"And First rule of Fight Club is . . . "

VÍCE O KLUBU ...
KAMIKAZE SOMMER CAMP - NEUHOFEN

KAMIKAZE SOMMER CAMP - NEUHOFEN

Informace k odjezdu na mezinárodní soustředění karate

22. 07. 2018
Venkovní Metafit

Venkovní Metafit

Pravidelné páteční venkovní lekce Metafitu!

13. 07. 2018
FitnessMania 2018

FitnessMania 2018

24.8. - 26.8. 2018 proběhne 3. ročník oblíbené sportovní akce v Hluboké nad Vltavou

10. 07. 2018
Letní rozvrh

Letní rozvrh

Sleduj změny platné od 2.7.2018 do 2.9.2018

27. 06. 2018
Nová lekce TRX!

Nová lekce TRX!

Přijďte vyzkoušet novou lekci TRX každé podnělí v 7:00!

26. 06. 2018
KARATE - Konec tréninků

KARATE - Konec tréninků

KARATE - Konec tréninků a rozdělení do skupin od září 2018 . 

18. 06. 2018
Letní tábor karate Orlík 2018

Letní tábor karate Orlík 2018

Poslední čtyři místa na letní tábor karate  . . 

05. 06. 2018
Zápis ze schůzky karate A1, A2

Zápis ze schůzky karate A1, A2

Zápis z poslední schůzky závodních oddílů karate ze dne 22. května 2018

23. 05. 2018

KALENDÁŘ

16.08.2018 - 19.08.2018
28. Internationales Sommercamp Fürstenfeld

Rakousko

19.08.2018 - 26.08.2018
Jizerka

Jizerské hory

22.08.2018
Karate seminář - Itálie

Lignano

24.08.2018 - 26.08.2018
Fitnessmania 2018

Hluboká nad Vltavou

KRÁTKÉ ZPRÁVY

18. 6. 2018
V pondělí 18. června je oficiální ukončení tréninků karate ve všech skupinách. Celé pondělní odpoledne budou na terase klubu v DK Metropol k dispozici trenéři pro zodpovězení případných dotazů. Připraveno je občerstvení jak pro děti tak pro dospělé. Pondělí 18.6. 2018 15:30 - 19:00
17. 6. 2018
Tréninky pro účastníky Junior open v Salzburku a Umagu: Út, Čt 17:30 - 19:00
13. 6. 2018

Austria Karate tag

Odjezd v sobotu v 9:00 od Fightu

Petr Kubička H1 (řidič) Sobota - Neděle Jaromír Lácha Naďa Kočandrová Martin Bednář Bianka Machová Jáchym Tinavský Dominik Kočandrle Lucie Čondlová

Jiří Krych Volvo (řidič) Sobota (v sobotu večer - výměna s Naďou) Nela Rosvaldová Magdalena Frydrychová Michaela Medová Markéta Klewarová

Petr Beníšek Peugeot  (řidič) sobota Ema Tinavská Amálie Haková David Klewar Jakub Florek

Martin Duchoň (Řidič - Martin Duchoň st.) Martin Lácha Martin Enev (vlastní doprava)

11. 6. 2018
Toto úterý nejsou žádné tréninky karate z důvodu konání zkoušek .
11. 6. 2018
SOUTH CUP Všichni jdou kata i kumite Bílé pásy do 9 let Fight A - Oprea, Malý, Olžbut Bílé pásy +10 let Fight B - Malá, Slípková, Engelová Fight C - Koloušek, Jára, Němec ----------------- Normální kategorie 7-9 let Fight žáci - Šimota, Šimůnek, Lácha Fight Žákyně - Bukovská, Franková, Vítková 10-11 let Fight ml. žákyně - Klewarová, Haková, Príglová Fight ml. žáci - Bína, Dvořák, Duchoň (vítek) 12-13 let Fight st. žákyně A - Rosvaldová, Frydrychová, Kadlecová Fight st, žákyně B - Tinavská, Bučková, Medová Fight st. žáci - Florek, Čarek, Lácha