KALENDÁŘ

National camp

12.07.2020 - 18.07.2020

Orlík

National camp - nominace za FC

  1. Alice ANDERLOVÁ
  2. Martin BEDNÁŘ
  3. Tadeáš BÍNA
  4. Mira BUČKOVÁ
  5. Lucie BUKOVSKÁ
  6. Přemysl ČAREK
  7. Lucie  ČONDLOVÁ
  8. Martin DUCHOŇ
  9. Kamila ENGELOVÁ
  10. Matyas FATKA
  11. Anna FRANKOVÁ
  12. Magdalena FRYDRYCHOVÁ
  13. Amálie HAKOVÁ
  14. Aneta KADLECOVÁ
  15. Sára KADLECOVÁ
  16. Šárka KLEČKOVÁ
  17. Dominik KOČANDRLE
  18. Jiří KRYCH
  19. Jaromír LÁCHA
  20. Martin LÁCHA
  21. Radek LÁCHA
  22. Kateřina LITVÍKOVÁ
  23. Bianka MACHOVÁ
  24. Daniela MALÁ
  25. Michaela MEDOVÁ
  26. Pavel MIKEŠ
  27. Jaroslav MUSIL
  28. Sára NEVORALOVÁ
  29. Nela OSOUCHOVÁ
  30. Alex PAPPALARDO
  31. Marie PRIGLOVÁ
  32. Nela ROSVALDOVÁ
  33. Eliška RYCHLÁ
  34. Ondřej RYCHLÝ
  35. Klára SLÍPKOVÁ
  36. Bohouš SNOPEK
  37. David ŠIMOTA
  38. Ema TINAVSKÁ
  39. Jáchym TINAVSKÝ
  40. Magdalena TUŠLOVÁ
  41. Viktorie VONDRŮ

O FIGHT CLUBU

„Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval . . „

Milujeme sport a pohyb obecně

Jsme tu pro každého, kdo si jde za svým snem.

Pro někoho je to kondice a zdraví, pro jiného síla a sebevědomí, další chce reprezentovat naší republiku na závodech.

Všechny nás spojuje vášeň a radost z pohybu.

"And First rule of Fight Club is . . . "

VÍCE O KLUBU ...
Nábor karate

Nábor karate

Rezervujte si místo na svou lekci už teď prostřednictví odkazu zde.

26. 05. 2020
 
Fitness&Wellness víkend v Poněšicích vol. 2

Fitness&Wellness víkend v Poněšicích vol. 2

Ve dnech 19.-21.6..2020 se na Vás těšíme již po druhé ve sportovně relaxačním středisku v Poněšicích.

26. 05. 2020
Soustředění karate Poněšice + foto

Soustředění karate Poněšice + foto

Soustředění karate pro závodní oddíly v AMU Poněšice u Hluboké nad Vltavou od pondělí 25.května do pátku 29. května

26. 05. 2020
LETNÍ TÁBOR - ORLÍK 2020

LETNÍ TÁBOR - ORLÍK 2020

Nejvyšší čas, přihlásit se na letní tábor karate na Orlíku

14. 05. 2020
Tréninky karate od května

Tréninky karate od května

Od května cvičí všechny skupiny karate včetně externích oddílů a přípravky, tak neseď doma a přijď mezi nás

01. 05. 2020
Sportovní příměstské tábory

Sportovní příměstské tábory

Chcete děti dostat od počítače a naučit je něco nového? Přihlaste je na letní příměstský tábor do Fight Clubu

28. 04. 2020
Znovuotevření Fight Clubu!

Znovuotevření Fight Clubu!

S obrovskou radostí oznamujeme, že od pondělí 27. dubna opět otevíráme. Prosíme, respektujte všechna naše doporučení a opatření vlády.

26. 04. 2020
Live stream lekcí KARATE - CARDIO BOX - HIIT

Live stream lekcí KARATE - CARDIO BOX - HIIT

Žívý přenos v týdnu od 13. do 19. dubna 

12. 04. 2020

KALENDÁŘ

30.05.2020 - 31.05.2020
Školení / doškolení trenérů JčSKe

Metropol

14.06.2020 - 14.06.2020
Krajská liga JčSKe 1.kolo

DK Metropol

19.06.2020 - 21.06.2020
Soustředění dospělí Poněšice

Poněšice

19.06.2020 - 21.06.2020
JKA - Soustředění reprezentace

Karlovy Vary

KRÁTKÉ ZPRÁVY

9. 3. 2020
Schůzka závodních oddílů A,B,C v pondělí 16. března od 18:15
15. 1. 2020
Schůzka závodních oddílů karate Pondělí 27.1. 2020 Skupina C od 16:30 Skupina A,B od 18:00
14. 6. 2019
Rexton (7): Odjezd v 5:45 Řidič Beníšek, Medová, Klewarová, Bukovská, Bína, Florek Hyundai (8): Odjezd v 9:00 Řidič Krych, Duchoň, Klewar,Čarek, Franková, Frydrychová, Haková, Rosvaldová Ford 150 (5): Řidič Kubička, Odjezd v 10:00 Osouchová, Vondrů, Šáchová, Kočandrle, Řidič p. Vachta: Odjezd v ČB v 5:45 Vachtová, Martínková, Enev, Mikeš, Príglová
28. 3. 2019
Schůzka závodních oddílů toto úterý 2. dubna od 18:00.
26. 3. 2019
zítra není ranní trénink. čtvrtek normálně.