KALENDÁŘ

Příprava před NP žáků - 1. kolo

02.06.2019

FC Metropol

Neděle 2. června 2019

Kata a kata team 10:00 - 12:00

Kumite 14:00 - 16:00

ZDARMA - povinná účast nominovaných závodníků

1. Marek BERÁNEK Kumite jednotlivciMladší žáci 10-11, -30 kg200 Kč

2. Kryštof BERNARD Kata jednotlivciMladší žáci 10-11200 Kč

3. Kryštof BERNARD Kumite jednotlivciMladší žáci 10-11, -30 kg200 Kč

4. Jindřich BEROUNSKÝ Kumite jednotlivciMladší žáci 10-11, -35 kg200 Kč

5. Tadeáš BÍNA Kata jednotlivciMladší žáci 10-11200 Kč

6. Tadeáš BÍNA Kumite jednotlivciMladší žáci 10-11, -35 kg200 Kč

7. Eliáš BOUBAL Kumite jednotlivciMladší žáci 7-9, -27 kg200 Kč

8. Mira BUČKOVÁ Kata jednotlivciStarší žákyně200 Kč

9. Mira BUČKOVÁ Kumite jednotlivciStarší žákyně, +50 kg200 Kč

10. Lucie BUKOVSKÁ Kata jednotlivciMladší žákyně 10-11200 Kč

11. Lucie BUKOVSKÁ Kumite jednotlivciMladší žákyně 10-11, -35 kg200 Kč

12. Přemysl ČAREK Kumite jednotlivciStarší žáci, -60 kg200 Kč

13. Martin DUCHOŇ Kata jednotlivciStarší žáci200 Kč

14. Martin DUCHOŇ Kumite jednotlivciStarší žáci, -52 kg200 Kč

15. Martin ENEV Kata jednotlivciMladší žáci 7-9200 Kč

16. Martin ENEV Kumite jednotlivciMladší žáci 10-11, -35 kg200 Kč

17. Kamila ENGELOVÁ Kumite jednotlivciMladší žákyně 10-11, -42 kg200 Kč

18. Matyas FATKA Kumite jednotlivciStarší žáci, -39 kg200 Kč

19. Jakub FLOREK Kata jednotlivciStarší žáci200 Kč

20. Jakub FLOREK Kumite jednotlivciStarší žáci, -60 kg200 Kč

21. Anna FRANKOVÁ Kata jednotlivciMladší žákyně 10-11200 Kč

22. Anna FRANKOVÁ Kumite jednotlivciMladší žákyně 10-11, -42 kg200 Kč

23. Magdalena FRYDRYCHOVÁ Kumite jednotlivciStarší žákyně, -50 kg200 Kč

24. Amálie HAKOVÁ Kumite jednotlivciStarší žákyně, +50 kg200 Kč

25. Matouš HOLEK Kata jednotlivciMladší žáci 7-9200 Kč

26. Matouš HOLEKKumite jednotlivciMladší žáci 7-9, -27 kg200 Kč

27. Kristýna JANKOVÁ Kumite jednotlivciMladší žákyně 10-11, -35 kg200 Kč

28. Lukáš JELÍNEK Kumite jednotlivciStarší žáci, -52 kg200 Kč

29. Matyáš JURÍK Kumite jednotlivciStarší žáci, -60 kg200 Kč

30. Pavel KADLEC Kumite jednotlivciMladší žáci 7-9, -32 kg200 Kč

31. Pavel KADLEC Kata jednotlivciMladší žáci 7-9200 Kč

32. Aneta KADLECOVÁ Kumite jednotlivciStarší žákyně, -50 kg200 Kč

33. Sára KADLECOVÁ Kumite jednotlivciMladší žákyně 10-11, -35 kg200 Kč

34. David KASTL Kata jednotlivciStarší žáci200 Kč

35. David KASTL Kumite jednotlivciStarší žáci, -39 kg200 Kč

36. Lukáš KASTL Kata jednotlivciStarší žáci200 Kč

37. Lukáš KASTL Kumite jednotlivciStarší žáci, -39 kg200 Kč

38. Petr KIPRÝ Kumite jednotlivciMladší žáci 10-11, -41 kg200 Kč

39. Markéta KLEWAROVÁ Kata jednotlivciMladší žákyně 10-11200 Kč

40. Markéta KLEWAROVÁ Kumite jednotlivciMladší žákyně 10-11, -42 kg200 Kč

41. Jakub KOLOUŠEK Kumite jednotlivciMladší žáci 7-9, +32 kg200 Kč

42. Matěj KORYTAR Kumite jednotlivciStarší žáci, -45 kg200 Kč

43. Martin KUTLÁK Kumite jednotlivciStarší žáci, -52 kg200 Kč

44. Emma KUTLÁKOVÁ Kata jednotlivciMladší žákyně 7-9200 Kč

45. Emma KUTLÁKOVÁ Kumite jednotlivciMladší žákyně 7-9, -30 kg200 Kč

46. Martin LÁCHA Kata jednotlivciStarší žáci200 Kč

47. Martin LÁCHA Kumite jednotlivciStarší žáci, -60 kg200 Kč

48. Ondřej LÁCHAKata jednotlivciMladší žáci 7-9200 Kč

49. Ondřej LÁCHAKumite jednotlivciMladší žáci 7-9, +32 kg200 Kč

50. Simona LAVIČKOVÁ Kumite jednotlivci Mladší žákyně 10-11, -42 kg200 Kč

51. Daniela MALÁ Kumite jednotlivciStarší žákyně, -42 kg200 Kč

52. Marcel MALÝ Kata jednotlivciMladší žáci 7-9200 Kč

53. Marcel MALÝ Kumite jednotlivciMladší žáci 7-9, -32 kg200 Kč

54. Daniel MÁROVEC Kumite jednotlivciMladší žáci 10-11, -30 kg200 Kč

55. Michaela MEDOVÁ Kata jednotlivciStarší žákyně200 Kč

56. Michaela MEDOVÁ Kumite jednotlivciStarší žákyně, -50 kg200 Kč

57. Štěpán MISTOLER Kata jednotlivciMladší žáci 7-9200 Kč

58. Štěpán MISTOLER Kumite jednotlivciMladší žáci 7-9, +32 kg200 Kč

59. Jaroslav MUSIL Kumite jednotlivciMladší žáci 10-11, -35 kg200 Kč

60. Sára NEVORALOVÁ Kumite jednotlivciMladší žákyně 10-11, -42 kg200 Kč

61. Jiří NOVÁK Kumite jednotlivciMladší žáci 10-11, -30 kg200 Kč

62. Nikola NOVOTNÁ Kumite jednotlivciStarší žákyně, -42 kg200 Kč

63. Tomáš PEŠEK Kata jednotlivciMladší žáci 7-9200 Kč

64. Tomáš PEŠEK Kumite jednotlivciMladší žáci 7-9, -27 kg200 Kč

65. Klaudie PEXOVÁ Kumite jednotlivciMladší žákyně 10-11, -35 kg200 Kč

66. Marie PRIGLOVÁ Kata jednotlivciStarší žákyně200 Kč

67. Marie PRIGLOVÁ Kumite jednotlivciStarší žákyně, -42 kg200 Kč

68. Lubomír RADILYUK Kata jednotlivciMladší žáci 7-9200 Kč

69. Lubomír RADILYUK Kumite jednotlivciMladší žáci 7-9, -27 kg200 Kč

70. Nela ROSVALDOVÁ Kumite jednotlivciStarší žákyně, -50 kg200 Kč

71. Lukáš RŮŽIČKA Kata jednotlivciStarší žáci200 Kč

72. Lukáš RŮŽIČKA kumite jednotlivciStarší žáci, -60 kg200 Kč

73. Jaroslav ŠEBESTA Kumite jednotlivciStarší žáci, -52 kg200 Kč

74. Michaela ŠIDLOVÁ Kumite jednotlivciStarší žákyně, +50 kg200 Kč

75. David ŠIMOTA Kumite jednotlivciMladší žáci 10-11, -35 kg200 Kč

76. Benjamin ŠIMŮNEK Kumite jednotlivciMladší žáci 7-9, -32 kg200 Kč

77. Ema TINAVSKÁ Kumite jednotlivciStarší žákyně, +50 kg200 Kč

78. Věra VACHTOVÁ Kumite jednotlivciMladší žákyně 10-11, -35 kg200 Kč

79. Jan WAGNER Kumite jednotlivciMladší žáci 10-11, -35 kg200 Kč

80. Adam ZÍKA Kumite jednotlivciMladší žáci 10-11, -41 kg200 Kč

 

81. Tomáš Beránek

82. Jaroslav Farabauer

83. Adéla Lerche

84. Eva Vachtová

85. Matyáš Vařil

86. Martin Koupal

87. Lenka Kundrátová

88. Tomáš Olžbut

89. David Oprea

90. Barbora Pražanová

 

O FIGHT CLUBU

„Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval . . „

Milujeme sport a pohyb obecně

Jsme tu pro každého, kdo si jde za svým snem.

Pro někoho je to kondice a zdraví, pro jiného síla a sebevědomí, další chce reprezentovat naší republiku na závodech.

Všechny nás spojuje vášeň a radost z pohybu.

"And First rule of Fight Club is . . . "

VÍCE O KLUBU ...
Nábor karate

Nábor karate

Rezervujte si místo na svou lekci už teď prostřednictví odkazu zde.

26. 05. 2020
 
Fitness&Wellness víkend v Poněšicích vol. 2

Fitness&Wellness víkend v Poněšicích vol. 2

Ve dnech 19.-21.6..2020 se na Vás těšíme již po druhé ve sportovně relaxačním středisku v Poněšicích.

26. 05. 2020
Soustředění karate Poněšice + foto

Soustředění karate Poněšice + foto

Soustředění karate pro závodní oddíly v AMU Poněšice u Hluboké nad Vltavou od pondělí 25.května do pátku 29. května

26. 05. 2020
LETNÍ TÁBOR - ORLÍK 2020

LETNÍ TÁBOR - ORLÍK 2020

Nejvyšší čas, přihlásit se na letní tábor karate na Orlíku

14. 05. 2020
Tréninky karate od května

Tréninky karate od května

Od května cvičí všechny skupiny karate včetně externích oddílů a přípravky, tak neseď doma a přijď mezi nás

01. 05. 2020
Sportovní příměstské tábory

Sportovní příměstské tábory

Chcete děti dostat od počítače a naučit je něco nového? Přihlaste je na letní příměstský tábor do Fight Clubu

28. 04. 2020
Znovuotevření Fight Clubu!

Znovuotevření Fight Clubu!

S obrovskou radostí oznamujeme, že od pondělí 27. dubna opět otevíráme. Prosíme, respektujte všechna naše doporučení a opatření vlády.

26. 04. 2020
Live stream lekcí KARATE - CARDIO BOX - HIIT

Live stream lekcí KARATE - CARDIO BOX - HIIT

Žívý přenos v týdnu od 13. do 19. dubna 

12. 04. 2020

KALENDÁŘ

30.05.2020 - 31.05.2020
Školení / doškolení trenérů JčSKe

Metropol

14.06.2020 - 14.06.2020
Krajská liga JčSKe 1.kolo

DK Metropol

19.06.2020 - 21.06.2020
Soustředění dospělí Poněšice

Poněšice

19.06.2020 - 21.06.2020
JKA - Soustředění reprezentace

Karlovy Vary

KRÁTKÉ ZPRÁVY

9. 3. 2020
Schůzka závodních oddílů A,B,C v pondělí 16. března od 18:15
15. 1. 2020
Schůzka závodních oddílů karate Pondělí 27.1. 2020 Skupina C od 16:30 Skupina A,B od 18:00
14. 6. 2019
Rexton (7): Odjezd v 5:45 Řidič Beníšek, Medová, Klewarová, Bukovská, Bína, Florek Hyundai (8): Odjezd v 9:00 Řidič Krych, Duchoň, Klewar,Čarek, Franková, Frydrychová, Haková, Rosvaldová Ford 150 (5): Řidič Kubička, Odjezd v 10:00 Osouchová, Vondrů, Šáchová, Kočandrle, Řidič p. Vachta: Odjezd v ČB v 5:45 Vachtová, Martínková, Enev, Mikeš, Príglová
28. 3. 2019
Schůzka závodních oddílů toto úterý 2. dubna od 18:00.
26. 3. 2019
zítra není ranní trénink. čtvrtek normálně.