KALENDÁŘ

Schůzka závodního oddílu C1,C2

04.11.2019

DK Metropol

Pondělí 4.11. 2019

  • Začátek v 16:30
  • Konec v 17:00

Program:

 

  1. Kalendář závodů a akcí - přihlašování: kolovadlo
  • 07.11.2019 Den otevřených dveří – sportovní gymnázium České Budějovice
  • 09.11.2019        3. kolo Národního poháru žáků Karlovy Vary, soupiska a platba do 5.11.  

                                     + soustředění reprezentace a talentované mládeže (8.-9.-10.11.) 

  • 10.11.2019 Little stars (dopoledne) – Sport. hala, ČB, pro všechny bílé a bíložluté pásy - přihlášení do 5. 11.
  • 10.11.2019 South Cup (odpoledne) - Sportovní hala, ČB, žluté pásy a výše - přihlášení do 5.11.

U10              (Malý, Šimůnek, Radilyuk), (Oprea, Koupal, Olžbut), (Doubek, Klíma, Boubal, Pešek)

                      (Kolková + Matulová N,S), (Kunrátová, Vodrážkovi E,N), (Pražanová, Bícová, Krepsová )

U12              (Bína, Šimota, Musil), (Bernard, Márovec, Koloušek, Lácha)

                      (Netrvalová, Engelová, Malá), (Príglová, Bukovská, Slípková)

U14              (Lácha, Čarek, Duchoň), (Haková, Frydrychová, Rosvaldová)

 

  • 07.12.2019  -  08.12.2019   Mistrovství České republiky v karate - Praha
  • 11.12.2019   Zkoušky karate České Budějovice přihlašování do 5. prosince
  • 21.12.2019  -  22.12.2019  Vánoční noc malého bojovníka DK Metropol – přihlášení do 18.12. 2019
  • 27.12. 2019 Vánoční besídka rodičů – Vinotéka Farka, ul. Dr. Stejskala od 19:00

 

  1. Závody, pravidla, vybavení, systém
  • Little stars, 3x ročně, (bílý a bíložluý pás): kategorie – kihon, superkop, kumite beginer (povinné vybavení – žádné)
  • Liga talentů, 3x ročně,  ljv(bíložlutý, žlutý a zelený pás) – Kata, Kumite (povinné vybavení – chránič chrupu, doporučené chr. rukou)
  • Krajská liga (od žlutého pásu) – kata, kumite (bez rozlišení pásů), (povinné vybavení – Chránič chrupu, rukou a nohou)
  1. Oddílové letní soustředění:  Orlík 2020 v termínu 18.7.- 24.7. 2020 (6-14 let)
  2. Soustředění Gogita Arkania /5.-7. 10. /Út, St, Čt/ 350 Kč
  • Úterý 5.11. 17:15 - 19:15 (B skupina končí v 18:15)
  • Středa 6.11. 7:30 - 8:30 (A,B,C) 17:15 - 18:15 (C,B) 18:15 - 19:15 (A)
  • Čtvrtek 7.11. 7:30 - 8:30 (A,B,C) 17:15 - 19:15 (B skupina končí v 18:15)
  1. Zimní soustředění Špičák (od 10 let) 4.-7.3. 2020 - rezervace nejpozději do konce listopadu

O FIGHT CLUBU

„Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval . . „

Milujeme sport a pohyb obecně

Jsme tu pro každého, kdo si jde za svým snem.

Pro někoho je to kondice a zdraví, pro jiného síla a sebevědomí, další chce reprezentovat naší republiku na závodech.

Všechny nás spojuje vášeň a radost z pohybu.

"And First rule of Fight Club is . . . "

VÍCE O KLUBU ...
Karate Kid cup - liga talentů

Karate Kid cup - liga talentů

Turnaj pro začínající a středně pokročilé závodníky od bílého do zeleného pásku se bude konat v neděli 8. března v českobudějovické Všesportovní hale

25. 02. 2020
LETNÍ TÁBOR - ORLÍK 2020

LETNÍ TÁBOR - ORLÍK 2020

Už je čas se přihlásit na letní tábor karate na Orlíku

17. 02. 2020
Fitness&Wellness víkend v Poněšicích vol. 2

Fitness&Wellness víkend v Poněšicích vol. 2

Ve dnech 8.-10.5.2020 se na Vás těšíme již po druhé ve sportovně relaxačním středisku v Poněšicích.

15. 02. 2020
Zimní příměstský tábor

Zimní příměstský tábor

Během "jarních prázdnin" bude ve FC probíhat příměstský tábor, tak se nezapomeň včas přihlásit

24. 01. 2020
Gymnastika pro karate

Gymnastika pro karate

Od února každou neděli v Gym centru Merkur

10. 01. 2020
Tréninky karate v roce 2020

Tréninky karate v roce 2020

Zahájení tréninků karate v roce 2020

09. 12. 2019
Vánoce 2019

Vánoce 2019

Otevírací doba, dárkové vouchery, vánoční párty . . .

06. 12. 2019
MČR KARATE 2019

MČR KARATE 2019

Harmonogram a informace k MČR 2019 - PRAHA

05. 12. 2019

KALENDÁŘ

27.02.2020
Školení rozhodčích JčSKe

České Budějovice

28.02.2020 - 01.03.2020
Karate1 Premier League

 Salzburg

04.03.2020 - 07.03.2020
Zimní lyžařské soustředění

Železná Ruda

KRÁTKÉ ZPRÁVY

15. 1. 2020
Schůzka závodních oddílů karate Pondělí 27.1. 2020 Skupina C od 16:30 Skupina A,B od 18:00
14. 6. 2019
Rexton (7): Odjezd v 5:45 Řidič Beníšek, Medová, Klewarová, Bukovská, Bína, Florek Hyundai (8): Odjezd v 9:00 Řidič Krych, Duchoň, Klewar,Čarek, Franková, Frydrychová, Haková, Rosvaldová Ford 150 (5): Řidič Kubička, Odjezd v 10:00 Osouchová, Vondrů, Šáchová, Kočandrle, Řidič p. Vachta: Odjezd v ČB v 5:45 Vachtová, Martínková, Enev, Mikeš, Príglová
28. 3. 2019
Schůzka závodních oddílů toto úterý 2. dubna od 18:00.
26. 3. 2019
zítra není ranní trénink. čtvrtek normálně.
22. 3. 2019
Ahoj, příští pátek (29.3.) od 7:15 ráno je specifický ranní trénink (vynošení materiálu na přestavbu vchodu do Fightu) je to na 10, max. 15 minut. Tak doražte.