KALENDÁŘ

Schůzka závodního oddílu C1,C2

04.11.2019

DK Metropol

Pondělí 4.11. 2019

  • Začátek v 16:30
  • Konec v 17:00

Program:

 

  1. Kalendář závodů a akcí - přihlašování: kolovadlo
  • 07.11.2019 Den otevřených dveří – sportovní gymnázium České Budějovice
  • 09.11.2019        3. kolo Národního poháru žáků Karlovy Vary, soupiska a platba do 5.11.  

                                     + soustředění reprezentace a talentované mládeže (8.-9.-10.11.) 

  • 10.11.2019 Little stars (dopoledne) – Sport. hala, ČB, pro všechny bílé a bíložluté pásy - přihlášení do 5. 11.
  • 10.11.2019 South Cup (odpoledne) - Sportovní hala, ČB, žluté pásy a výše - přihlášení do 5.11.

U10              (Malý, Šimůnek, Radilyuk), (Oprea, Koupal, Olžbut), (Doubek, Klíma, Boubal, Pešek)

                      (Kolková + Matulová N,S), (Kunrátová, Vodrážkovi E,N), (Pražanová, Bícová, Krepsová )

U12              (Bína, Šimota, Musil), (Bernard, Márovec, Koloušek, Lácha)

                      (Netrvalová, Engelová, Malá), (Príglová, Bukovská, Slípková)

U14              (Lácha, Čarek, Duchoň), (Haková, Frydrychová, Rosvaldová)

 

  • 07.12.2019  -  08.12.2019   Mistrovství České republiky v karate - Praha
  • 11.12.2019   Zkoušky karate České Budějovice přihlašování do 5. prosince
  • 21.12.2019  -  22.12.2019  Vánoční noc malého bojovníka DK Metropol – přihlášení do 18.12. 2019
  • 27.12. 2019 Vánoční besídka rodičů – Vinotéka Farka, ul. Dr. Stejskala od 19:00

 

  1. Závody, pravidla, vybavení, systém
  • Little stars, 3x ročně, (bílý a bíložluý pás): kategorie – kihon, superkop, kumite beginer (povinné vybavení – žádné)
  • Liga talentů, 3x ročně,  ljv(bíložlutý, žlutý a zelený pás) – Kata, Kumite (povinné vybavení – chránič chrupu, doporučené chr. rukou)
  • Krajská liga (od žlutého pásu) – kata, kumite (bez rozlišení pásů), (povinné vybavení – Chránič chrupu, rukou a nohou)
  1. Oddílové letní soustředění:  Orlík 2020 v termínu 18.7.- 24.7. 2020 (6-14 let)
  2. Soustředění Gogita Arkania /5.-7. 10. /Út, St, Čt/ 350 Kč
  • Úterý 5.11. 17:15 - 19:15 (B skupina končí v 18:15)
  • Středa 6.11. 7:30 - 8:30 (A,B,C) 17:15 - 18:15 (C,B) 18:15 - 19:15 (A)
  • Čtvrtek 7.11. 7:30 - 8:30 (A,B,C) 17:15 - 19:15 (B skupina končí v 18:15)
  1. Zimní soustředění Špičák (od 10 let) 4.-7.3. 2020 - rezervace nejpozději do konce listopadu

O FIGHT CLUBU

„Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval . . „

Milujeme sport a pohyb obecně

Jsme tu pro každého, kdo si jde za svým snem.

Pro někoho je to kondice a zdraví, pro jiného síla a sebevědomí, další chce reprezentovat naší republiku na závodech.

Všechny nás spojuje vášeň a radost z pohybu.

"And First rule of Fight Club is . . . "

VÍCE O KLUBU ...
Fitness&Wellness víkend vol. 3

Fitness&Wellness víkend vol. 3

V pořadí již třetí akce proběhne v termínu 16.-18.10.2020 tentokrát v příjemném prostředí Orlické přehrady. 

05. 08. 2020
Reprezentační soustředění a Fight camp 2020

Reprezentační soustředění a Fight camp 2020

Tak takové fotky z letního kempu jsme ještě neměli

17. 07. 2020
KARATE - tréninky o prázdninách

KARATE - tréninky o prázdninách

Jak budeš trénovat o prázdninách se dozvíš zde . .

20. 06. 2020
Nábor karate

Nábor karate

Přidej se k nám už dnes a staň se součástí jednoho z nejúspěšnějších klubů karate v ČR, místo si rezervuj zde.

26. 05. 2020
Fitness & Wellness víkend v Poněšicích vol. 2

Fitness & Wellness víkend v Poněšicích vol. 2

Ve dnech 19.-21.6..2020 se na Vás těšíme již po druhé ve sportovně relaxačním středisku v Poněšicích.

26. 05. 2020
Soustředění karate Poněšice + foto

Soustředění karate Poněšice + foto

Soustředění karate pro závodní oddíly v AMU Poněšice u Hluboké nad Vltavou od pondělí 25.května do pátku 29. května

26. 05. 2020

KALENDÁŘ

17.08.2020 - 21.08.2020
Příměstský tábor Veselí nad Lužnicí

Veselí nad Lužnicí

24.08.2020 - 28.08.2020
Adaptační soustředění A team

DK Metropol

27.08.2020 - 30.08.2020
Rimini Fitness Festival

Rimini

29.08.2020
KP JKA

České Budějovice

KRÁTKÉ ZPRÁVY

9. 3. 2020
Schůzka závodních oddílů A,B,C v pondělí 16. března od 18:15
15. 1. 2020
Schůzka závodních oddílů karate Pondělí 27.1. 2020 Skupina C od 16:30 Skupina A,B od 18:00
14. 6. 2019
Rexton (7): Odjezd v 5:45 Řidič Beníšek, Medová, Klewarová, Bukovská, Bína, Florek Hyundai (8): Odjezd v 9:00 Řidič Krych, Duchoň, Klewar,Čarek, Franková, Frydrychová, Haková, Rosvaldová Ford 150 (5): Řidič Kubička, Odjezd v 10:00 Osouchová, Vondrů, Šáchová, Kočandrle, Řidič p. Vachta: Odjezd v ČB v 5:45 Vachtová, Martínková, Enev, Mikeš, Príglová
28. 3. 2019
Schůzka závodních oddílů toto úterý 2. dubna od 18:00.
26. 3. 2019
zítra není ranní trénink. čtvrtek normálně.