KALENDÁŘ

Schůzka závodního oddílu C1,C2

04.11.2019

DK Metropol

Pondělí 4.11. 2019

  • Začátek v 16:30
  • Konec v 17:00

Program:

 

  1. Kalendář závodů a akcí - přihlašování: kolovadlo
  • 07.11.2019 Den otevřených dveří – sportovní gymnázium České Budějovice
  • 09.11.2019        3. kolo Národního poháru žáků Karlovy Vary, soupiska a platba do 5.11.  

                                     + soustředění reprezentace a talentované mládeže (8.-9.-10.11.) 

  • 10.11.2019 Little stars (dopoledne) – Sport. hala, ČB, pro všechny bílé a bíložluté pásy - přihlášení do 5. 11.
  • 10.11.2019 South Cup (odpoledne) - Sportovní hala, ČB, žluté pásy a výše - přihlášení do 5.11.

U10              (Malý, Šimůnek, Radilyuk), (Oprea, Koupal, Olžbut), (Doubek, Klíma, Boubal, Pešek)

                      (Kolková + Matulová N,S), (Kunrátová, Vodrážkovi E,N), (Pražanová, Bícová, Krepsová )

U12              (Bína, Šimota, Musil), (Bernard, Márovec, Koloušek, Lácha)

                      (Netrvalová, Engelová, Malá), (Príglová, Bukovská, Slípková)

U14              (Lácha, Čarek, Duchoň), (Haková, Frydrychová, Rosvaldová)

 

  • 07.12.2019  -  08.12.2019   Mistrovství České republiky v karate - Praha
  • 11.12.2019   Zkoušky karate České Budějovice přihlašování do 5. prosince
  • 21.12.2019  -  22.12.2019  Vánoční noc malého bojovníka DK Metropol – přihlášení do 18.12. 2019
  • 27.12. 2019 Vánoční besídka rodičů – Vinotéka Farka, ul. Dr. Stejskala od 19:00

 

  1. Závody, pravidla, vybavení, systém
  • Little stars, 3x ročně, (bílý a bíložluý pás): kategorie – kihon, superkop, kumite beginer (povinné vybavení – žádné)
  • Liga talentů, 3x ročně,  ljv(bíložlutý, žlutý a zelený pás) – Kata, Kumite (povinné vybavení – chránič chrupu, doporučené chr. rukou)
  • Krajská liga (od žlutého pásu) – kata, kumite (bez rozlišení pásů), (povinné vybavení – Chránič chrupu, rukou a nohou)
  1. Oddílové letní soustředění:  Orlík 2020 v termínu 18.7.- 24.7. 2020 (6-14 let)
  2. Soustředění Gogita Arkania /5.-7. 10. /Út, St, Čt/ 350 Kč
  • Úterý 5.11. 17:15 - 19:15 (B skupina končí v 18:15)
  • Středa 6.11. 7:30 - 8:30 (A,B,C) 17:15 - 18:15 (C,B) 18:15 - 19:15 (A)
  • Čtvrtek 7.11. 7:30 - 8:30 (A,B,C) 17:15 - 19:15 (B skupina končí v 18:15)
  1. Zimní soustředění Špičák (od 10 let) 4.-7.3. 2020 - rezervace nejpozději do konce listopadu

O FIGHT CLUBU

„Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval . . „

Milujeme sport a pohyb obecně

Jsme tu pro každého, kdo si jde za svým snem.

Pro někoho je to kondice a zdraví, pro jiného síla a sebevědomí, další chce reprezentovat naší republiku na závodech.

Všechny nás spojuje vášeň a radost z pohybu.

"And First rule of Fight Club is . . . "

VÍCE O KLUBU ...
Nábor karate

Nábor karate

Rezervujte si místo na svou lekci už teď prostřednictví odkazu zde.

26. 05. 2020
 
Fitness&Wellness víkend v Poněšicích vol. 2

Fitness&Wellness víkend v Poněšicích vol. 2

Ve dnech 19.-21.6..2020 se na Vás těšíme již po druhé ve sportovně relaxačním středisku v Poněšicích.

26. 05. 2020
Soustředění karate Poněšice + foto

Soustředění karate Poněšice + foto

Soustředění karate pro závodní oddíly v AMU Poněšice u Hluboké nad Vltavou od pondělí 25.května do pátku 29. května

26. 05. 2020
LETNÍ TÁBOR - ORLÍK 2020

LETNÍ TÁBOR - ORLÍK 2020

Nejvyšší čas, přihlásit se na letní tábor karate na Orlíku

14. 05. 2020
Tréninky karate od května

Tréninky karate od května

Od května cvičí všechny skupiny karate včetně externích oddílů a přípravky, tak neseď doma a přijď mezi nás

01. 05. 2020
Sportovní příměstské tábory

Sportovní příměstské tábory

Chcete děti dostat od počítače a naučit je něco nového? Přihlaste je na letní příměstský tábor do Fight Clubu

28. 04. 2020
Znovuotevření Fight Clubu!

Znovuotevření Fight Clubu!

S obrovskou radostí oznamujeme, že od pondělí 27. dubna opět otevíráme. Prosíme, respektujte všechna naše doporučení a opatření vlády.

26. 04. 2020
Live stream lekcí KARATE - CARDIO BOX - HIIT

Live stream lekcí KARATE - CARDIO BOX - HIIT

Žívý přenos v týdnu od 13. do 19. dubna 

12. 04. 2020

KALENDÁŘ

30.05.2020 - 31.05.2020
Školení / doškolení trenérů JčSKe

Metropol

14.06.2020 - 14.06.2020
Krajská liga JčSKe 1.kolo

DK Metropol

19.06.2020 - 21.06.2020
Soustředění dospělí Poněšice

Poněšice

19.06.2020 - 21.06.2020
JKA - Soustředění reprezentace

Karlovy Vary

KRÁTKÉ ZPRÁVY

9. 3. 2020
Schůzka závodních oddílů A,B,C v pondělí 16. března od 18:15
15. 1. 2020
Schůzka závodních oddílů karate Pondělí 27.1. 2020 Skupina C od 16:30 Skupina A,B od 18:00
14. 6. 2019
Rexton (7): Odjezd v 5:45 Řidič Beníšek, Medová, Klewarová, Bukovská, Bína, Florek Hyundai (8): Odjezd v 9:00 Řidič Krych, Duchoň, Klewar,Čarek, Franková, Frydrychová, Haková, Rosvaldová Ford 150 (5): Řidič Kubička, Odjezd v 10:00 Osouchová, Vondrů, Šáchová, Kočandrle, Řidič p. Vachta: Odjezd v ČB v 5:45 Vachtová, Martínková, Enev, Mikeš, Príglová
28. 3. 2019
Schůzka závodních oddílů toto úterý 2. dubna od 18:00.
26. 3. 2019
zítra není ranní trénink. čtvrtek normálně.