KALENDÁŘ

Sportovní příměstský tábor pro děti 4-7 let

29.07.2019 - 02.08.2019

FC Metropol, České Budějovice

Začátek a konec vždy ve sportovním centru Fight Club, DK Metropol ČB, Senovážné nám. 2., příchod libovolně mezi 7:45 - 9:00 konec v 16:00

Cena: 2 200,-  Kč, sourozenci 1 800,- Kč (v ceně je oběd, svačina, výlety - doprava a jízdné, tričko, certifikát, externí instruktoři, zdravotník, vstupy - bazén, hrad . . .)

Rezervace na recepci klubu nebo na 608 860 845 (sms)
 

Pomalu se nám blíží příměstské tábory, proto zde přikládáme program z loňského roku.
Letos to bude velmi podobné jen zařadíme i střelbu ze vzduchovky, sjíždění vody na raftech, laser game, návštěvu u hasičů a mnoho dalšího. Samozřejmě vše také závisí na počasí.

Program:

Pondělí: Sportovní areál Hluboká nad Vltavou 

Úterý: Muzeum - Svět kostiček, Malák

Středa: Hasiči + plovárna

Čtvrtek: AMU Poněšice

Pátek: Koupaliště Borek

 

 

 

Program z roku 2018
Pondělí
7:45 – 8:30 Volný program
8:30 – 9:30 Rozcvičení, všeobecný sportovní trénink, hry
9:30 Svačina
9:45 Odchod na letní plovárnu ČB
10:00 – 12:45 Test plaveckých dovednostní, orientace pod vodou,
13:00 Oběd
14:00 Lov a střela lukem
15:00 - 15:45 Sebeobrana a karate

Úterý
7:45 – 8:30 Volný program
8:30 – 9:30 Rozcvičení, všeobecný sportovní trénink, hry
9:30 Svačina
9:45 Odjezd na koupaliště - Borek
10:15 – 12:45 Záchranářský skok do neznámé vody, záchrana, první pomoc
13:00 Oběd
14:00 Orientace v lese, týmová soutěž
15:15 Odjezd do FC
Středa
7:45 – 8:30 Volný program
8:30 – 9:30 Rozcvičení, všeobecný sportovní trénink, hry
9:30 Svačina
9:45 Odjezd na Hlubokou nad Vltavou
10:15 – 12:30 Trénink, balanční a akrobatická cvičení, hry
12:30 Oběd
13:00 ZOO Hluboká nad Vltavou
15:15 Odjezd do FC (vlak)
Čtvrtek
7:45 – 8:30 Volný program
8:30 – 9:30 Rozcvičení, všeobecný sportovní trénink, hry
9:30 Svačina
10:15 – 11:30 Sebeobrana a karate
12:00 Oběd
13:00 První pomoc 2
14:00 – 15:45 Přežití, hry
Pátek
7:45 – 8:30 Volný program
8:30 – 9:30 Rozcvičení, všeobecný sportovní trénink, hry
9:30 Svačina
10:15 – 15:30 Celodenní hra (výlet)

O FIGHT CLUBU

„Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval . . „

Milujeme sport a pohyb obecně

Jsme tu pro každého, kdo si jde za svým snem.

Pro někoho je to kondice a zdraví, pro jiného síla a sebevědomí, další chce reprezentovat naší republiku na závodech.

Všechny nás spojuje vášeň a radost z pohybu.

"And First rule of Fight Club is . . . "

VÍCE O KLUBU ...
NP 3. kolo + Repre soustředění

NP 3. kolo + Repre soustředění

Poslední nominační turnaj na MČR a soustředění reprezentace a talentované mládeže v Karlových Varech

22. 10. 2019
RP Security MMAA Aréna Cup 55

RP Security MMAA Aréna Cup 55

Můžete se těšit na skvělou podívanou, která bude zahrnovat okolo dvaceti MMA zápasů.

21. 10. 2019
Den otevřených dveří

Den otevřených dveří

Pojďte studovat na jediné sportovní gymnázium s karate a dalšími bojovými sporty (MMA, BJJ, Box) jako kmenovým sportem v České republice.

18. 10. 2019
Podzimní soustředění nejen pro závodní oddíly

Podzimní soustředění nejen pro závodní oddíly

Příprava na závody či zkoušky karate formou příměstského tábora

18. 10. 2019
Říjnová Noc malého bojovníka + FOTO

Říjnová Noc malého bojovníka + FOTO

Dobrodružné přespání ve Fight clubu od soboty 12.10. (18:00) do neděle 13.10.  (11:00 )

07. 10. 2019
MMA Junior

MMA Junior

MMA pro děti od 8 do 13 let začíná 8. října

30. 09. 2019
Studentský týden

Studentský týden

Přijď v týdnu od 7. do 13. října vyzkoušet sálové lekce za 50,-

27. 09. 2019
Nela Osouchová přivezla z Malaizie zlato

Nela Osouchová přivezla z Malaizie zlato

Nela Osouchová vybojovala první místo na mistrovství světa organizace WGKF (goju-ryu)

26. 09. 2019

KALENDÁŘ

23.10.2019 - 27.10.2019
WKF Cadet, Junior & U21 World Championships

Santiago (Chile)

26.10.2019
RP Security MMAA Aréna Cup 55

DK Metropol

27.10.2019 - 30.10.2019
Podzimní soustředění

DK Metropol

27.10.2019
Školení trenérů 1/4

DK Metropol

KRÁTKÉ ZPRÁVY

14. 6. 2019
Rexton (7): Odjezd v 5:45 Řidič Beníšek, Medová, Klewarová, Bukovská, Bína, Florek Hyundai (8): Odjezd v 9:00 Řidič Krych, Duchoň, Klewar,Čarek, Franková, Frydrychová, Haková, Rosvaldová Ford 150 (5): Řidič Kubička, Odjezd v 10:00 Osouchová, Vondrů, Šáchová, Kočandrle, Řidič p. Vachta: Odjezd v ČB v 5:45 Vachtová, Martínková, Enev, Mikeš, Príglová
28. 3. 2019
Schůzka závodních oddílů toto úterý 2. dubna od 18:00.
26. 3. 2019
zítra není ranní trénink. čtvrtek normálně.
22. 3. 2019
Ahoj, příští pátek (29.3.) od 7:15 ráno je specifický ranní trénink (vynošení materiálu na přestavbu vchodu do Fightu) je to na 10, max. 15 minut. Tak doražte.
22. 3. 2019
Rodičovská schůzka oddílu karate Lvíčata ve čtvrtek 28. března od 16:00 (30 min.)