KALENDÁŘ

UMAG

30.06.2018

Umag

UMAG

Odjezd v sobotu 30.6. v 23:55 od FC Metropol

1. auto - (Ford) řidič Petr Kubička + Martin Bednář, Dominik Kočandrle, Jáchym Tinavský, Adéla Průchová 

2. auto  (Peugeot) řidič Karla Peldová + Adina Kubičková, Radek Lácha, Jaromír Lácha

--------------------------------

Odjezd v neděli 1.6. v 4:00 od FC Metropol (věci poveze Petr Kubička - doručit do Fightu do soboty 23:45)

3. auto - řidič Milan Tinavský+ Pavlína Tinavská, Ema Tinavská, Amálie Haková, Mira Bučková, Michaela Medová, Aneta Kadlecová

4. auto - řidič Gábina Bínová + Lenka Haková, Tadeáš Bína, Martin Lácha, Bohumil Snopek

 

Program: 

neděle - registrace a ubytování

po, út, st - semináře karate

čtvrtek - volno, koupání (aquapark)

Pátek - závody (Bína)

Sobota dopoledne - závody žáci (Medová, Kadlecová, Tinavská, Haková, Lácha M., Snopek, Tinavská) a dorostenci (Kočandrle, Lácha R., Tinavský, Machová)

Sobota odpoledne - odjezd většiny závodníků

Neděle - závody junioři a část dorostenců (přespání ze sooboty na neděli zajištěno v apartmánu vedle haly, 1 min. pěšky). Odjezd po závodech (řidič- Petr Kubička, rovnou na Orlík)

Doprava:

H1 – Beníšek, Kudláčková . ..

1. Bínová - Bína, Haková, Haková

2. Tinavský - Tinavský M, Tinavska E., Tinavský J.,

3. Krych - Medová, Kadlecová, Kočandrlová

4. Kubička – Lácha J, Lácha R., Lácha M, Snopek, Kočandrle, Bednář

Ubytování:

 

Apartmán 1

  • 1. Tinavský
  • 2. Bednář
  • 3. Kočandrle
  •  
  • 4. Lácha J.
  • 5. Lácha R.
  •  
  • 6. Lácha M.
  • 7. Snopek
  • 8. Bína

 

Apartmán 2

  • 1. Kadlecová
  • 2. Medová
  •  
  • 3. Haková A.
  • 4. Tinavska E.
  •  
  • 5. Machová

 

Apartmán 3

  • 1. Bínová
  • 2. Haková
  • 3. Kočandrlová
  •  
  • 4. Kubička
  • 5. Krych
  •  
  • 6. Tinavská,
  • 7. Tinavský

O FIGHT CLUBU

„Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval . . „

Milujeme sport a pohyb obecně

Jsme tu pro každého, kdo si jde za svým snem.

Pro někoho je to kondice a zdraví, pro jiného síla a sebevědomí, další chce reprezentovat naší republiku na závodech.

Všechny nás spojuje vášeň a radost z pohybu.

"And First rule of Fight Club is . . . "

VÍCE O KLUBU ...
Live stream lekcí KARATE - FITBOX, FITDANCE, BOX-KICKBOX, PILATES

Live stream lekcí KARATE - FITBOX, FITDANCE, BOX-KICKBOX, PILATES

Tak už konečně zvedni zadek z gauče a zapni si živý přenos z našich lekcí

07. 04. 2020
Live stream lekcí KARATE - CORE JOGA - BOX - CARDIO BOX - TABATA

Live stream lekcí KARATE - CORE JOGA - BOX - CARDIO BOX - TABATA

Tak už konečně zvedni zadek z gauče a zapni si živý přenos z našich lekcí

29. 03. 2020
Tréninková videa

Tréninková videa

Záznamy tréninkových videí

24. 03. 2020
Tréninkový plán karate

Tréninkový plán karate

Teď je to na vás, tak ukažte jak jste silní a zodpověďní i když vám za zády nestojí trenér

17. 03. 2020
Coronavirus info

Coronavirus info

Uzavření klubu na základě rozhodnutí vlády a online lekce na našem FB a IG

16. 03. 2020
KORONAVIR - DNES CVIČÍME NAPOSLEDY

KORONAVIR - DNES CVIČÍME NAPOSLEDY

Dnes 12.3. je poslední den kdy proběhnou všechny lekce. Od zítřka dle opatření vlády musíme celé centrum na 30 dní zavřít. 

12. 03. 2020
Karate Kid cup - liga talentů

Karate Kid cup - liga talentů

Turnaj pro začínající a středně pokročilé závodníky od bílého do zeleného pásku se bude konat v neděli 8. března v českobudějovické Všesportovní hale

29. 02. 2020

KALENDÁŘ

11.04.2020
Krajská liga Jčske 2. kolo

Strakonice

23.04.2020 - 26.04.2020
SOUSTŘEDĚNÍ KARATE - PONĚŠICE

AMU Poněšice

01.05.2020 - 03.05.2020
Youth League - Kypr

Limassol

08.05.2020 - 10.05.2020
Soustředění dospělí Poněšice

Poněšice

KRÁTKÉ ZPRÁVY

9. 3. 2020
Schůzka závodních oddílů A,B,C v pondělí 16. března od 18:15
15. 1. 2020
Schůzka závodních oddílů karate Pondělí 27.1. 2020 Skupina C od 16:30 Skupina A,B od 18:00
14. 6. 2019
Rexton (7): Odjezd v 5:45 Řidič Beníšek, Medová, Klewarová, Bukovská, Bína, Florek Hyundai (8): Odjezd v 9:00 Řidič Krych, Duchoň, Klewar,Čarek, Franková, Frydrychová, Haková, Rosvaldová Ford 150 (5): Řidič Kubička, Odjezd v 10:00 Osouchová, Vondrů, Šáchová, Kočandrle, Řidič p. Vachta: Odjezd v ČB v 5:45 Vachtová, Martínková, Enev, Mikeš, Príglová
28. 3. 2019
Schůzka závodních oddílů toto úterý 2. dubna od 18:00.
26. 3. 2019
zítra není ranní trénink. čtvrtek normálně.