medinua.com
NÁRODNÍ POHÁR IV. Lázeňský pohár Karlovy Vary - 3. kolo NP žactva Karlovy Vary
Datum soutěže: Sobota 9. 11. 2019
Místo konání: KV ARÉNA HALA MÍČOVÝCH SPORTŮ, ZÁPADNÍ 1812/73, 360 01, KARLOVY VARY
Časový harmonogram:
• 8:00 – 8:30 prezentace kata
• 9:00 zahájení disciplíny kata
• Od 11:00 Průběžné vyhlašování výsledků kata a kumite
• Do 16:00 ukončení soutěže
Nabídka ubytování při NP žáků a reprezentačním soustředění v Karlových Varech. Hotel Marttel, dvoulůžkový pokoj se snídaní za 890 Kč noc. Parkování zdarma. Rezervace na recepci.
Nominace:
- Kryštof BERNARD Kata Mladší žáci 10-11 200 Kč
- Kryštof BERNARD Kumite Mladší žáci 10-11, -30 kg 200 Kč
- Tadeáš BÍNA Kata Mladší žáci 10-11 200 Kč
- Tadeáš BÍNA Kumite Mladší žáci 10-11, -35 kg 200 Kč
- Lucie BUKOVSKÁ Kata Mladší žákyně 10-11 200 Kč
- Lucie BUKOVSKÁ Kumite Mladší žákyně 10-11, -35 kg 200 Kč
- Přemysl ČAREK Kumite Starší žáci, +60 kg 200 Kč
- Martin DUCHOŇ Kumite Starší žáci, -60 kg 200 Kč
- Kamila ENGELOVÁ KumiteMladší žákyně 10-11, -42 kg 200 Kč
- Anna FRANKOVÁ Kumite Mladší žákyně 10-11, -42 kg 200 Kč
- Magda FRYDRYCHOVÁ Kumite Starší žákyně, -50 kg 200 Kč
- Amálie HAKOVÁ Kumite Starší žákyně, +50 kg 200 Kč
- Pavel KADLEC Kumite Mladší žáci 7-9, -32 kg 200 Kč
- Sára KADLECOVÁ Kumite Mladší žákyně 10-11, -42 kg 200 Kč
- David KASTL Kata Starší žáci 200 Kč
- David KASTL Kumite Starší žáci, -39 kg 200 Kč
- Lukáš KASTL Kata Starší žáci 200 Kč
- Lukáš KASTL Kumite Starší žáci, -39 kg 200 Kč
- Martin KOUPAL Kata Mladší žáci 7-9 200 Kč
- Martin KOUPAL Kumite Mladší žáci 7-9, -27 kg 200 Kč
- Lenka KUNDRÁTOVÁ Kata Mladší žákyně 7-9 200 Kč
- Lenka KUNDRÁTOVÁ Kumite Mladší žákyně 7-9, +30 kg 200 Kč
- Martin LÁCHA Kumite Starší žáci, +60 kg 200 Kč
- Simona LAVIČKOVÁ Kumite Mladší žákyně 10-11, -42 kg 200 Kč
- Daniela MALÁ Kumite Starší žákyně, -42 kg 200 Kč
- Marcel MALÝ Kata Mladší žáci 7-9 200 Kč
- Marcel MALÝ Kumite Mladší žáci 7-9, -32 kg 200 Kč
- Štěpán MISTOLER Kata Mladší žáci 7-9 200 Kč
- Štěpán MISTOLER Kumite Mladší žáci 7-9, +32 kg 200 Kč
- Jaroslav MUSIL Kumite Mladší žáci 10-11, -41 kg 200 Kč
- Sára NEVORALOVÁ Kumite Mladší žákyně 10-11, -35 kg 200 Kč
- Tomáš OLŽBUT Kata Mladší žáci 7-9 200 Kč
- Tomáš OLŽBUT Kumite Mladší žáci 7-9, -27 kg 200 Kč
- David OPREA Kata Mladší žáci 7-9 200 Kč
- David OPREA Kumite Mladší žáci 7-9, -27 kg 200 Kč
- Barbora PRAŽANOVÁ Kata Mladší žáci 7-9 200 Kč
- Barbora PRAŽANOVÁ Kumite Mladší žáci 7-9, -27 kg 200 Kč
- Marie PRIGLOVÁ Kata Starší žákyně 200 Kč
- Marie PRIGLOVÁ Kumite Starší žákyně, -50 kg 200 Kč
- Nela ROSVALDOVÁ Kumite Starší žákyně, -50 kg 200 Kč
- Klára SLÍPKOVÁ Kata Mladší žákyně 10-11 200 Kč
- Klára SLÍPKOVÁ KumiteMladší žákyně 10-11, -35 kg 200 Kč
- David ŠIMOTA Kumite Mladší žáci 10-11, -35 kg 200 Kč
- Benjamin ŠIMŮNEK Kumite Mladší žáci 7-9, -32 kg 200 Kč
- Ema TINAVSKÁ Kumite Starší žákyně, +50 kg 200 Kč
Na zvážení je účast: Bícová, Boubal, Doubek, Novák, Simpson, Vodrážkovi, Vysloužilová, Zázvorka
Potvrzení nominace na obě akce na recepci klubu do pátku 25.10. 2019!!
Soustředění reprezentace a talentované mládeže Karlovy Vary 8.-10.11. 2019 (propozice v příloze).
Místo konání: SKP Hvězda Karlovy Vary, z.s., Sládkova 1754/20, 360 01 Karlovy Vary
Rozpis tréninků:
Pátek 8. listopadu
- 18:00 - 19:15 Kumite žáci (Gogita Arkania)
- 19:15 - 20:30 Kata žáci (Miroslava Vašeková)
Sobota 9. listopadu
- 09:30 - 11:15 Kumite reprezentace (Gogita Arkania)
- 15:00 - 16:15 Kumite reprezentace (sparing)
- 16:15 - 17:30 Kumite žáci (Gogita Arkania)
- 17:30 - 19:00 Kata reprezentace shotokan (Mirka Vašeková)
- 19:00 - 20:30 Kata reprezentace goju, shito (Mirka Vašeková)
Neděle 10. listopadu
- 09:00 - 10:30 Kata reprezentace (Mirka Vašeková)
- 10:30 - 12:00 Kumite reprezentace (Gogita Arkania)
KUMITE ŽÁCI Pátek 18:00 – 19:15 + Sobota 16:15 -17:30
- Kryštof BERNARD Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
- Tadeáš BÍNA Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
- Lucie BUKOVSKÁ Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
- Přemysl ČAREK Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
- Martin DUCHOŇ Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
- Kamila ENGELOVÁ Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
- Anna FRANKOVÁ Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
- Magda FRYDRYCHOVÁ Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
- Amálie HAKOVÁ Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
- Pavel KADLEC Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
- Sára KADLECOVÁ Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
- David KASTL Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
- Lukáš KASTL Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
- Martin LÁCHA Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
- Simona LAVIČKOVÁ Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
- Daniela MALÁ Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
- Marcel MALÝ Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
- Jaroslav MUSIL Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
- Sára NEVORALOVÁ Soustředění Kumite žáci, Kumite500 Kč
- Marie PRIGLOVÁ Soustředění Kumite + kata žáci, 500 Kč
- Nela ROSVALDOVÁ Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
- Klára SLÍPKOVÁ Soustředění Kumite + kata žáci, 500 Kč
- David ŠIMOTA Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
- Benjamin ŠIMŮNEK Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
- Ema TINAVSKÁ Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
KATA ŽÁCI Pátek 19:15 – 20:30
- Martin KOUPAL Soustředění Kata žáci, Kata 100 Kč
- Tomáš OLŽBUT Soustředění Kata žáci, Kata 100 Kč
- David OPREA Soustředění Kata žáci, Kata 100 Kč
SOUSTŘEDĚNÍ REPREZENTACE (širší výběr) Sobota 9:30 a 15:00, neděle 10:30
- Martin BEDNÁŘ Soustředění Reprezentace, Kumite 500 Kč
- Mira BUČKOVÁ Soustředění Reprezentace, Kata 500 Kč
- Lucie ČONDLOVÁ Soustředění Reprezentace, Kumite 500 Kč
- Aneta KADLECOVÁ Soustředění Reprezentace, Kumite 500 Kč
- Šárka KLEČKOVÁ Soustředění Reprezentace, Kumite 500 Kč
- David KLEWAR Soustředění Reprezentace, Kumite 500 Kč
- Dominik KOČANDRLE Soustředění Reprezentace, Kumite 500 Kč
- Jiří KRYCH Soustředění Reprezentace, Kumite 500 Kč
- Jaromír LÁCHA Soustředění Reprezentace, Kumite 500 Kč
- Radek LÁCHA Soustředění Reprezentace, Kumite 500 Kč
- Kateřina LITVÍKOVÁ Soustředění Reprezentace, Kumite 500 Kč
- Michaela MEDOVÁ Soustředění Reprezentace, Kumite 500 Kč
- Nela OSOUCHOVÁ Soustředění Reprezentace, Kumite 500 Kč
- Eliška RYCHLÁ Soustředění Reprezentace, Kumite 500 Kč
- Ondřej RYCHLÝ Soustředění Reprezentace, Kumite 500 Kč
- Bohouš SNOPEK Soustředění Reprezentace, Kumite 500 Kč
- Jáchym TINAVSKÝ Soustředění Reprezentace, Kumite 500 Kč
- Magdalena TUŠLOVÁ Soustředění Reprezentace, Kumite 500 Kč
- Viktorie VONDRŮ Soustředění Reprezentace, Kumite 500 Kč