NOVINKY

Zahájení tréninků karate a rozdělení do skupin od září 2020

Zahájení tréninků karate a rozdělení do skupin od září 2020

Začátek tréninků od září 2020

  • DK Metropol
    • Závodní skupiny A, B,C  od úterý 1.9. 
      •  A TEAM (Po, 17:15, Út 17:15, St 18:15, Čt 17:15 + ranní a tréninky)
      •  B TEAM (Po, 17:15, Út 17:15, St 17:15, Čt 17:15+ ranní tréninky)
      •  C TEAM (Út a Čt 15:30, St 17:15)
    • Nábor karate 7-12 let  od pondělí 7.9. (Út, Čt od 16:30)
    • Přípravka (3-6 let)  od pondělí 7.9. (Po, Út, St, Čt od 16:30)
    • Lvíčci (7-8 let) Tygři (+9 let)  -  pondělí 14.9.   (Po, St od 15:30)
  • Suché Vrbné - středa 16.9. od 18:00
  • Ševětín - středa 16.9. od 15:00
  • Veselí nad Lužnicí - středa 16.9. (Nábor 16:30, pokročilí 17:30) 
  • Vyšší Brod - středa 23.9. v 16:00
  • Vltava - ve čtvrtek 17.9.v 15:00

 

SEZNAMY:

POZOR: V seznamech jsou uvedeni pouze sportovci, kteří navštěvovali Fight Club již minulý rok. Noví zájemci se registrují pouze v rezervačním systému a v seznamech nejsou uvedeni (tento týden obdrží informační email).

Pokud se v seznamu nenajdete (možná administratiní chyba) nebo vám skupina z časových či jiných důvodů nevyhovuje, prosím kontaktujte Petra Beníška na 608 860 845 a jistě společně nalezneme  vhodné řešení.

Přípravka 5-6 let (Po, Út, St, Čt od 16:30) rezervace místa pro přípravku ZDE

rezervační poplatek 300 Kč bude odečten z ceny kurzovného - tričko dostanete zdarma

  • Geny Tobias
  • Gramanová Beáta
  • Piontek Gabriel Miroslav
  • Piontek Teodor Jiří
  • Starová Dominika
  • Topka Jonáš
  • Vachulka Michal
  • Vyroubal Oliver
  • Ašenbryl Adam
  • Alexová Natálie
  • Bazala Tomáš
  • Beníšková Sofie
  • Caplová Natálie
  • Cihlář Jan
  • Čejka Denis
  • Čermáková Klára
  • Čermán Samuel
  • Fürstová Izabela
  • Galivoda Dominik
  • Hřebík Lukáš
  • Jakubec Tobiáš
  • Janda Raul
  • Kéri-Nagy Sophia
  • Kislinger Jonáš
  • Kobzová Luisa
  • Kocsis Minka
  • Kollmann Jakub
  • Kubánek Eliáš
  • Kudláček Filip
  • Leština Adam
  • Lutovský Jakub
  • Malzer Erik
  • Marešková Lucie
  • Marhoun Samuel
  • Masopust Bruno
  • Matějková Tereza
  • Novák Jiří L
  • Nováková Adéla
  • Pavlíčková Ella
  • Petržala Samuel
  • Písečková Adéla
  • Pražanová Terezie
  • Prokeš Ondřej
  • Prokeš Šimon
  • Schacherle Matěj
  • Střílecká Amálie
  • Střílecký Jiří
  • Svoboda Martin
  • Šěch Bruno
  • Šimotová Amálie
  • Šustková Julie
  • Tlačil Kryštof
  • Tůmová Ema
  • Válková Julie
  • Vaněček Jiří
  • Vejvoda Daniel
  • Veselý Ondřej
  • Volfová  Leontýna
  • Chudík Petr
  • Kozák Luboš
  • Bychkov Saveliy
  • Kalina Lukáš
  • Rauch Lukáš

Lvíčci (Po, St od 15:30)

  • Filip Anexandr
  • Krajza Dominik
  • Krčmářová Tereza Rozálie
  • Sládek Jaroslav
  • Zelenková Nikol
  • Bartoš Quido
  • Exner Jiří
  • Franko Pavel Filip
  • Gramanová Barobra
  • Hesoun Daniel
  • Hovorková Stella
  • Kováč Viktor
  • Kušnir Adam Vlatdimír
  • Stehlík David
     

Tygři (Po, St od 15:30)

  • Bauer David
  • Bauer Jan
  • Bezemek Miloš
  • Borkovcová Tereza
  • Hanzlík Petr
  • Havel Tomas
  • Heluz Patrik
  • Chrdle Tomáš
  • Jeřábek Tadeáš
  • Křivanec Filip
  • Kuba Tadeáš
  • Kudrna Jiří
  • Machová Stella
  • Modrová Lenka
  • Navrádil Jan
  • Novotný Pavel
  • Novotný Petr
  • Řezníček David
  • Strnad Ondřej
  • Šindelář Alan
  • Špaček Vojtěch
  • Thám Ondřej
  • Druska Jáchym
  • Frömel Adam
  • Kondáš Jan
  • Kováčová Marie
  • Matuš Tomáš
  • Payer Tomáš
  • Stehlík Daniel
  • Šrámek Rayan
  • Warisch Matěj
  • Zviefelhoferová Aneta
  • Zviefelhoferová Nikola

Závodní C (Út,Čt od 15:30, St 17:15)

  • Benda Matyáš
  • Matouš Šimon
  • Bícová Lucie
  • Bícová Veronika
  • Kadlec Jiří
  • Klíma Radim
  • Novák Jiří
  • Novák Petr
  • Pešek Tomáš
  • Boubal Eliáš
  • Němcová Zuzana
  • Šnorková Anna
  • Štěchová Ida
  • Aiblová Irena
  • Beníšková Beatris
  • Doubková Zora
  • Pejšová Ella
  • Rychlá Natálie
  • Šindelářová Ella
  • Vaverková Veronika
  • Turková Mia
  • Ondráčková Kristýna
  • Vaňousová Hana
  • Platilová Valentína
  • Platilová Ellen

Závodní B (Po,Út, St, Čt od 17:15)

  • Ambrožová Michaela
  • Bernard Kryštof
  • Bína Tadeáš
  • Bukovská Lucie
  • Enev Martin
  • Doubek Jáchym
  • Franková Anna
  • Koloušek Jakub
  • Kundrátová Lenka
  • Lácha Ondřej
  • Lavičková Simona
  • Malá Daniela
  • Malý Marcel
  • Matyášová Michaela
  • Matulová Nella
  • Matulová Sofie
  • Mistoler Štěpán
  • Nevoralová Sára
  • Oprea David
  • Piontková Karla Diana
  • Pražanová Barbora
  • Schacherlová Anna
  • Šimota David
  • Šimůnek Jiří Benjamín
  • Musil Jaromír
  • Slípková Klára
  • Vodrážková Eliška
  • Vodrážková Nella
  • Kolková Zuzana
  • Krepsová Katka

Závodní A (Po,Út, Čt od 17:15, St od 18:15)

  • Anderlová Alice
  • Bednář David
  • Bednář Martin
  • Bučková Mira
  • Čarek Přemysl
  • Čondlová Lucie
  • Duchoň Martin
  • Haková Amálie
  • Kadlecová Aneta  
  • Kočandrle Dominik
  • Krych Jiří
  • Koudelka Jan
  • Kubeš Jan-Dominik
  • Lácha Jaromír
  • Lácha Radek
  • Lácha Martin
  • Litvíková Kateřina
  • Machová Bianka
  • Medová Micheala
  • Nechyba Tomáš
  • Osouchová Nela
  • Príglová Marie
  • Rychlá Eliška
  • Rychlý Ondřej
  • Snopek Bohumil
  • Tinavská Ema
  • Tinavský Jáchym
  • Tušlová Magdaléna
  • Zrna Vojtěch
  • Vondrů Viktorie

O FIGHT CLUBU

„Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval . . „

Milujeme sport a pohyb obecně

Jsme tu pro každého, kdo si jde za svým snem.

Pro někoho je to kondice a zdraví, pro jiného síla a sebevědomí, další chce reprezentovat naší republiku na závodech.

Všechny nás spojuje vášeň a radost z pohybu.

"And First rule of Fight Club is . . . "

VÍCE O KLUBU ...