NOVINKY

Sparing Camp

17. 4. 2018

Sparing Camp
Sobota 28. dubna
Pavilon tělesné výchovy JU
Na Sádkách 2/1, 370 05 České Budějovice
Sobota 28. dubna
15:30 - 16:00  Prezence
16:00 - 17:00  Volné zápasy všechny kategorie a Trénink Kata 8. – 6. kyu  
17:30 - 18:30  Volné zápasy všechny kategorie a Trénink Kata 5. kyu - dan
 
Neděle 29. dubna
KUMITE
Pavilon tělesné výchovy JU
Na Sádkách 2/1, 370 05 České Budějovice
08:15 - 08:50 Prezence
09:00 - 10:00 Warm-up U10 chlapci a dívky, U12 chlapci a dívky 
10:00 - 11:00 Warm-up U14 chlapci a dívky, U16 chlapci a dívky, U18 + S muži, ženy 
11:00 - 12:00 Rozhodované zápasy | První bodovaná technika vyhrává U10 chlapci a dívky, U12 chlapci a dívky
12:00 - 13:00 Rozhodované zápasy | První bodovaná technika vyhrává U14 chlapci a dívky, U16 chlapci a dívky, U18 + S muži, ženy
13:00 - 14:00 Rozhodované zápasy | 30 vteřin U10 chlapci a dívky, U12 chlapci a dívky
14:00 - 15:00 Rozhodované zápasy | 30 vteřin U14 chlapci a dívky, U16 chlapci a dívky, U18 + S muži, ženy
15:00 - 16:00 Rozhodované zápasy | 45 vteřin U10 chlapci a dívky, U12 chlapci a dívky
16:00 - 17:00 Rozhodované zápasy | 45 vteřin U14 chlapci a dívky, U16 chlapci a dívky, U18 + S muži, ženy
17:15 - 18:15 Finálový blok Finále se z každé kategorie účastní dva závodníci, kteří se umístí na prvním a druhém místě výsledkové listiny.
KATA
Tělocvična TJ Karate ČB
Emy Destinové 46, 370 05 České Budějovice
08:15 - 08:50 Prezence
09:00 - 10:00 Kata 5. kyu - dan (shotokan, goju-ryu) 
10:00 - 11:00 Kata 8. kyu - 6. kyu (shotokan, goju-ryu) 
11:00 - 12:00 Kata 5. kyu - dan (shotokan, goju-ryu) 
12:00 - 13:00 Kata 8. kyu - 6. kyu (shotokan, goju-ryu) 
13:00 - 14:00 Kata 5. kyu - dan (shotokan, goju-ryu) 
14:00 - 15:00 Kata 8. kyu - 6. kyu (shotokan, goju-ryu) 
15:00 - 16:00 Kata 5. kyu - dan (shotokan, goju-ryu) 
16:00 - 17:00 Kata 8. kyu - 6. kyu (shotokan, goju-ryu) 
více info na: www.sparing-camp.eu
 
Cena 600 Kč (platba na místě při prezentaci)
 

Soustředění reprezentace a talentované mládeže

 

Pátek

(ŽŠ Emy Destinové) sraz 17:45 před školou (zadní vchod)

18:00 – 19:30 Kubička, Krych, Lácha J, Machová, Kočandrle, Tinavský

 

Sobota

dopoledne

(ŽŠ Emy Destinové) 

  • 9:00 – 11:00 Kubička, Krych, Lácha J, Machová, Kočandrle, Tinavský
  • 11:00 – 12:30 Bína, Čarek, Lácha M, Kadlecová, Medová, Rosvaldová, Haková, Tinavská,
    Frydrychová, Príglová

 

odpoledne

Hala Slávia, Na Sádkách, JU

  • 16:00 – 17:00 Sparing (všichni)

17:00 – 17:30 Rozbor zápasů – Seba

  • 17:30 – 19:00 Sparing (Kubička, Krych, Lácha J, Machová, Kočandrle, Tinavský, Čarek, Lácha M, Kadlecová, Rosvaldová, Haková, Tinavská, Frydrychová)
  • 17:30 – 19:00 Kata reprezentace - Medová, Bína

Neděle

Kumiťáci - dle rozpisu Sparing campu (9:00 – 17:00)

Kataři 9:00 – 10:00 Emy Destinové poté přesun do sportovní haly Na Sádkách (kumite)

O FIGHT CLUBU

„Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval . . „

Milujeme sport a pohyb obecně

Jsme tu pro každého, kdo si jde za svým snem.

Pro někoho je to kondice a zdraví, pro jiného síla a sebevědomí, další chce reprezentovat naší republiku na závodech.

Všechny nás spojuje vášeň a radost z pohybu.

"And First rule of Fight Club is . . . "

VÍCE O KLUBU ...