KALENDÁŘ

NÁSLEDUJÍCÍ AKCE

UPLYNULÉ AKCE

28.02.2020 - 01.03.2020Karate1 Premier League

 Salzburg

06.02.2020 - 09.02.2020MEJ karate 2020 Budapest

Budapest

11.01.2020Rhein Shiai

Nuerburgring

13.12.2019 - 15.12.2019K1 Youth League (Caorle-Venice, Itálie)

Venice

28.11.2019 - 30.11.2019Memoriál Rudolfa Farmadína

Nitra

02.11.2019 - 03.11.2019MČR JKA

Kadaň

02.11.2019 - 03.11.2019Karate Grand Prix Ostrava

Ostrava

26.10.2019RP Security MMAA Aréna Cup 55

DK Metropol

11.10.2019 - 13.10.2019Polish Open 2019

Bielsko-Biala

29.09.20193. kolo NP + liga dorost, junioři, U21, senioři

Praha

21.09.2019 - 30.09.2019Turkish Open 2019

Istanbul

14.09.2019 - 15.09.2019Budapest Open 2019

Budapest

31.07.2019 - 04.08.2019European Universities Karate Championships - EUSA

Záhřeb

01.06.20192. kolo NP + liga dorost, junioři, U21, senioři

Hradec Králové

18.05.2019Euro cup

Zell am See

17.05.2019 - 19.05.2019 Series A - Istanbul

Istanbul

03.05.2019 - 05.05.2019Youth League

Kypr

12.04.2019 - 14.04.2019MČR BOX - junioři

Těmice

07.04.20191. kolo NP + liga dorost, junioři, U21, senioři

Česká Lípa

28.03.2019 - 31.03.2019Mistrovství Evropy seniorů WKF

Guadalajara

02.03.2019 - 03.03.2019K1 Series A - Rakousko

Salzburg

23.02.2019 - 24.02.2019GP Slovakia

Bratislava

22.12.2018MMAA Arena cup

Most

24.11.2018MMAA Arena cup

Praha

04.11.2018 - 12.11.2018MS Seniorů

Madrid

03.11.2018 - 04.11.2018GP Ostrava

Ostrava

13.10.2018NP JKA dorost, senioři

Kadaň

05.10.2018 - 07.10.2018Polish Open 2018

BIELSKO BIELA

22.09.2018 Národní pohár dorostu, juniorů, U21 a seniorů + Liga - 3. kolo

Praha

08.09.2018 - 09.09.2018Budapest open 2018

Budapest

23.06.2018 - 24.06.2018AUSTRIAN JUNIOR OPEN 2018

Salzburg

19.05.2018Národní pohár 2. kolo -Dorost, junioři, senioři

Hradec Králové

11.03.2018Národní pohár 1. kolo - Dorost, junioři, senioři

Český Krumlov

10.03.2018 - 11.03.2018Grand Prix Slovakia

Bratislava, Slovensko

21.09.2017 - 30.09.2017Karate 1 Premier League

Halle / Lipsko, Německo

O FIGHT CLUBU

„Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval . . „

Milujeme sport a pohyb obecně

Jsme tu pro každého, kdo si jde za svým snem.

Pro někoho je to kondice a zdraví, pro jiného síla a sebevědomí, další chce reprezentovat naší republiku na závodech.

Všechny nás spojuje vášeň a radost z pohybu.

"And First rule of Fight Club is . . . "

VÍCE O KLUBU ...
KARATE - tréninky o prázdninách

KARATE - tréninky o prázdninách

Jak budeš trénovat o prázdninách se dozvíš zde . .

20. 06. 2020
Nábor karate

Nábor karate

Přidej se k nám už dnes a staň se součástí jednoho z nejúspěšnějších klubů karate v ČR, místo si rezervuj zde.

26. 05. 2020
Fitness & Wellness víkend v Poněšicích vol. 2

Fitness & Wellness víkend v Poněšicích vol. 2

Ve dnech 19.-21.6..2020 se na Vás těšíme již po druhé ve sportovně relaxačním středisku v Poněšicích.

26. 05. 2020
Soustředění karate Poněšice + foto

Soustředění karate Poněšice + foto

Soustředění karate pro závodní oddíly v AMU Poněšice u Hluboké nad Vltavou od pondělí 25.května do pátku 29. května

26. 05. 2020
LETNÍ TÁBOR - ORLÍK 2020

LETNÍ TÁBOR - ORLÍK 2020

Nejvyšší čas, přihlásit se na letní tábor karate na Orlíku

14. 05. 2020
Dotace za reprezentaci města České Budějovice

Dotace za reprezentaci města České Budějovice

Na konci května byla našim karatistům vyplacena dotace za reprezentaci města ČB

08. 05. 2020
Tréninky karate od května

Tréninky karate od května

Od května cvičí všechny skupiny karate včetně externích oddílů a přípravky, tak neseď doma a přijď mezi nás

01. 05. 2020
Sportovní příměstské tábory

Sportovní příměstské tábory

Chcete děti dostat od počítače a naučit je něco nového? Přihlaste je na letní příměstský tábor do Fight Clubu

28. 04. 2020

KRÁTKÉ ZPRÁVY

9. 3. 2020
Schůzka závodních oddílů A,B,C v pondělí 16. března od 18:15
15. 1. 2020
Schůzka závodních oddílů karate Pondělí 27.1. 2020 Skupina C od 16:30 Skupina A,B od 18:00
14. 6. 2019
Rexton (7): Odjezd v 5:45 Řidič Beníšek, Medová, Klewarová, Bukovská, Bína, Florek Hyundai (8): Odjezd v 9:00 Řidič Krych, Duchoň, Klewar,Čarek, Franková, Frydrychová, Haková, Rosvaldová Ford 150 (5): Řidič Kubička, Odjezd v 10:00 Osouchová, Vondrů, Šáchová, Kočandrle, Řidič p. Vachta: Odjezd v ČB v 5:45 Vachtová, Martínková, Enev, Mikeš, Príglová
28. 3. 2019
Schůzka závodních oddílů toto úterý 2. dubna od 18:00.
26. 3. 2019
zítra není ranní trénink. čtvrtek normálně.