KALENDÁŘ

NÁSLEDUJÍCÍ AKCE

UPLYNULÉ AKCE

04.04.2020JKA ME Karate JKA – senioři, junioři

Švýcarsko

25.03.2020 - 29.03.202055th EKF Senior Championships - Baku

Baku

28.02.2020 - 01.03.2020Karate1 Premier League

 Salzburg

06.02.2020 - 09.02.2020MEJ karate 2020 Budapest

Budapest

11.01.2020Rhein Shiai

Nuerburgring

13.12.2019 - 15.12.2019K1 Youth League (Caorle-Venice, Itálie)

Venice

28.11.2019 - 30.11.2019Memoriál Rudolfa Farmadína

Nitra

02.11.2019 - 03.11.2019MČR JKA

Kadaň

02.11.2019 - 03.11.2019Karate Grand Prix Ostrava

Ostrava

26.10.2019RP Security MMAA Aréna Cup 55

DK Metropol

11.10.2019 - 13.10.2019Polish Open 2019

Bielsko-Biala

29.09.20193. kolo NP + liga dorost, junioři, U21, senioři

Praha

21.09.2019 - 30.09.2019Turkish Open 2019

Istanbul

14.09.2019 - 15.09.2019Budapest Open 2019

Budapest

31.07.2019 - 04.08.2019European Universities Karate Championships - EUSA

Záhřeb

01.06.20192. kolo NP + liga dorost, junioři, U21, senioři

Hradec Králové

18.05.2019Euro cup

Zell am See

17.05.2019 - 19.05.2019 Series A - Istanbul

Istanbul

03.05.2019 - 05.05.2019Youth League

Kypr

12.04.2019 - 14.04.2019MČR BOX - junioři

Těmice

07.04.20191. kolo NP + liga dorost, junioři, U21, senioři

Česká Lípa

28.03.2019 - 31.03.2019Mistrovství Evropy seniorů WKF

Guadalajara

02.03.2019 - 03.03.2019K1 Series A - Rakousko

Salzburg

23.02.2019 - 24.02.2019GP Slovakia

Bratislava

22.12.2018MMAA Arena cup

Most

24.11.2018MMAA Arena cup

Praha

04.11.2018 - 12.11.2018MS Seniorů

Madrid

03.11.2018 - 04.11.2018GP Ostrava

Ostrava

13.10.2018NP JKA dorost, senioři

Kadaň

05.10.2018 - 07.10.2018Polish Open 2018

BIELSKO BIELA

22.09.2018 Národní pohár dorostu, juniorů, U21 a seniorů + Liga - 3. kolo

Praha

08.09.2018 - 09.09.2018Budapest open 2018

Budapest

23.06.2018 - 24.06.2018AUSTRIAN JUNIOR OPEN 2018

Salzburg

19.05.2018Národní pohár 2. kolo -Dorost, junioři, senioři

Hradec Králové

11.03.2018Národní pohár 1. kolo - Dorost, junioři, senioři

Český Krumlov

10.03.2018 - 11.03.2018Grand Prix Slovakia

Bratislava, Slovensko

21.09.2017 - 30.09.2017Karate 1 Premier League

Halle / Lipsko, Německo

O FIGHT CLUBU

„Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval . . „

Milujeme sport a pohyb obecně

Jsme tu pro každého, kdo si jde za svým snem.

Pro někoho je to kondice a zdraví, pro jiného síla a sebevědomí, další chce reprezentovat naší republiku na závodech.

Všechny nás spojuje vášeň a radost z pohybu.

"And First rule of Fight Club is . . . "

VÍCE O KLUBU ...
Live stream lekcí KARATE - CORE JOGA - BOX - CARDIO BOX - TABATA

Live stream lekcí KARATE - CORE JOGA - BOX - CARDIO BOX - TABATA

Tak už konečně zvedni zadek z gauče a zapni si živý přenos z našich lekcí

29. 03. 2020
Tréninková videa

Tréninková videa

Záznamy tréninkových videí

24. 03. 2020
Tréninkový plán karate

Tréninkový plán karate

Teď je to na vás, tak ukažte jak jste silní a zodpověďní i když vám za zády nestojí trenér

17. 03. 2020
Coronavirus info

Coronavirus info

Uzavření klubu na základě rozhodnutí vlády a online lekce na našem FB a IG

16. 03. 2020
KORONAVIR - DNES CVIČÍME NAPOSLEDY

KORONAVIR - DNES CVIČÍME NAPOSLEDY

Dnes 12.3. je poslední den kdy proběhnou všechny lekce. Od zítřka dle opatření vlády musíme celé centrum na 30 dní zavřít. 

12. 03. 2020
Karate Kid cup - liga talentů

Karate Kid cup - liga talentů

Turnaj pro začínající a středně pokročilé závodníky od bílého do zeleného pásku se bude konat v neděli 8. března v českobudějovické Všesportovní hale

29. 02. 2020

KALENDÁŘ

01.05.2020 - 03.05.2020
Youth League - Kypr

Limassol

08.05.2020 - 10.05.2020
Kvalifikace na Tokio

PARIS

16.05.2020
NP kadetů, juniorů, U21 a seniorů

České Budějovice

29.06.2020 - 05.07.2020
Karate1 Youth League Poreč

Porec

KRÁTKÉ ZPRÁVY

9. 3. 2020
Schůzka závodních oddílů A,B,C v pondělí 16. března od 18:15
15. 1. 2020
Schůzka závodních oddílů karate Pondělí 27.1. 2020 Skupina C od 16:30 Skupina A,B od 18:00
14. 6. 2019
Rexton (7): Odjezd v 5:45 Řidič Beníšek, Medová, Klewarová, Bukovská, Bína, Florek Hyundai (8): Odjezd v 9:00 Řidič Krych, Duchoň, Klewar,Čarek, Franková, Frydrychová, Haková, Rosvaldová Ford 150 (5): Řidič Kubička, Odjezd v 10:00 Osouchová, Vondrů, Šáchová, Kočandrle, Řidič p. Vachta: Odjezd v ČB v 5:45 Vachtová, Martínková, Enev, Mikeš, Príglová
28. 3. 2019
Schůzka závodních oddílů toto úterý 2. dubna od 18:00.
26. 3. 2019
zítra není ranní trénink. čtvrtek normálně.