KALENDÁŘ

NÁSLEDUJÍCÍ AKCE

UPLYNULÉ AKCE

03.04.2020 - 05.04.2020MČR BOX školní mládež

Česká Kamenice

28.03.2020Krajský přebor JKA Jč

SKP České Budějovice

21.03.2020Krajská liga JčSKe 1.kolo + Little stars

Hluboká nad Vltavou

14.03.2020JKA I. NP žáci, junioři a I. ČNL senioři, dorostenci

Praha

16.11.2019Kvalifikace na MČR pro kraje

nevybráno

16.11.2019 - 17.11.2019Kvalifikace na MČR + (Beginer)

Dubňany

10.11.2019Little stars

Sportovní hala Stromovka, České Budějovice

09.11.20193. kolo Národního poháru žáků

Karlovy Vary

20.10.2019Krajský přebor karate

České Budějovice/ Hrdějovice

19.10.2019Nord Bohemia

Ústí nad Labem

12.10.20193. kolo Krajské ligy karate

Horní Stropnice

05.10.20192. kolo Národního poháru žáků

Hodonín

28.09.2019II. NP JKA žáci, junioři

Úvaly

22.09.20193. kolo Ligy talentů

České Budějovice

16.06.2019South Cup

České Budějovice

09.06.2019Little stars

Český Krumlov

08.06.20191. kolo Národního poháru žáků

Soběslav

26.05.20192. kolo Ligy talentů

Písek

24.05.2019 - 26.05.2019ME karate JKA - mládež

Česká republika

04.05.2019 - 05.05.2019Czech open Ústí nad Labem

Ústí nad Labem

13.04.20192. kolo Krajské ligy karate

Strakonice

17.03.20191. kolo Krajské ligy karate

Hluboká nad Vltavou

17.03.2019Little stars Hluboká nad Vltavou

Hluboká nad Vltavou

16.03.2019I. NP JKA žáci, junioři a I. ČNL Senioři, dorostenci

Praha

09.03.2019Karate Kid Cup

České Budějovice

19.01.2019Little stars

Veselí nad Lužnicí

17.11.2018Národní pohár žactva - 3. kolo

Dubňany

27.10.2018Krajský přebor 2018

České Budějovice

13.10.2018KL JčSKe 3.kolo

 H. Stropnice

06.10.2018Národní pohár žactva - 2. kolo

Havlíčkův Brod

30.09.2018NP JKA žáci, junioři

Praha

29.09.2018Bohemia Open 2018

České Budějovice

17.06.2018South Cup - Team

České Budějovice

09.06.2018Národní pohár žactva - 1. kolo

Lovosice

26.05.2018Lázeňský pohár

Karlovy Vary

13.05.2018Kesl cup

Praha

21.04.2018Grand Prix Ústí nad Labem

Ústí nad Labem

14.04.20182. kolo Krajské ligy

Strakonice

08.04.2018Little stars

Hluboká nad Vltavou

07.04.2018Pohár nadějí

Česká Lípa

07.04.2018Krajský přebor JKA

České Budějovice

24.02.2018Little stars

Ševětín

11.02.2018Liga talentů & Karate Kid cup, Sokol České Budějovice

Sokolovna České Budějovice

28.01.2018 - 28.01.2018Krajská liga 1. kolo

Hluboká nad Vltavou

27.09.2017 - 30.09.2017Letní olympiáda dětí a mládeže

Brno

02.09.2017 - 12.09.2017REPRE CAMP 2017

Jizerka

O FIGHT CLUBU

„Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval . . „

Milujeme sport a pohyb obecně

Jsme tu pro každého, kdo si jde za svým snem.

Pro někoho je to kondice a zdraví, pro jiného síla a sebevědomí, další chce reprezentovat naší republiku na závodech.

Všechny nás spojuje vášeň a radost z pohybu.

"And First rule of Fight Club is . . . "

VÍCE O KLUBU ...
Live stream lekcí KARATE - CORE JOGA - BOX - CARDIO BOX - TABATA

Live stream lekcí KARATE - CORE JOGA - BOX - CARDIO BOX - TABATA

Tak už konečně zvedni zadek z gauče a zapni si živý přenos z našich lekcí

29. 03. 2020
Tréninková videa

Tréninková videa

Záznamy tréninkových videí

24. 03. 2020
Tréninkový plán karate

Tréninkový plán karate

Teď je to na vás, tak ukažte jak jste silní a zodpověďní i když vám za zády nestojí trenér

17. 03. 2020
Coronavirus info

Coronavirus info

Uzavření klubu na základě rozhodnutí vlády a online lekce na našem FB a IG

16. 03. 2020
KORONAVIR - DNES CVIČÍME NAPOSLEDY

KORONAVIR - DNES CVIČÍME NAPOSLEDY

Dnes 12.3. je poslední den kdy proběhnou všechny lekce. Od zítřka dle opatření vlády musíme celé centrum na 30 dní zavřít. 

12. 03. 2020
Karate Kid cup - liga talentů

Karate Kid cup - liga talentů

Turnaj pro začínající a středně pokročilé závodníky od bílého do zeleného pásku se bude konat v neděli 8. března v českobudějovické Všesportovní hale

29. 02. 2020

KALENDÁŘ

11.04.2020
Krajská liga Jčske 2. kolo

Strakonice

10.05.2020
Turnaj Karate

Sportovní hala ČB

30.05.2020
1. kolo NP žáků

Neurčeno

20.09.2020
Liga talentů JčSKe 3 kolo

České Budějovice

KRÁTKÉ ZPRÁVY

9. 3. 2020
Schůzka závodních oddílů A,B,C v pondělí 16. března od 18:15
15. 1. 2020
Schůzka závodních oddílů karate Pondělí 27.1. 2020 Skupina C od 16:30 Skupina A,B od 18:00
14. 6. 2019
Rexton (7): Odjezd v 5:45 Řidič Beníšek, Medová, Klewarová, Bukovská, Bína, Florek Hyundai (8): Odjezd v 9:00 Řidič Krych, Duchoň, Klewar,Čarek, Franková, Frydrychová, Haková, Rosvaldová Ford 150 (5): Řidič Kubička, Odjezd v 10:00 Osouchová, Vondrů, Šáchová, Kočandrle, Řidič p. Vachta: Odjezd v ČB v 5:45 Vachtová, Martínková, Enev, Mikeš, Príglová
28. 3. 2019
Schůzka závodních oddílů toto úterý 2. dubna od 18:00.
26. 3. 2019
zítra není ranní trénink. čtvrtek normálně.